Svaly. Veštecký výkon. Virguľa veštectvo. Vejárovité tabuľky s popisom. Kineziologický test. Zoznamy vhodných terapií a liečebných postupov. Najprv všeobecné a potom detailné.

Pokračujeme v skúmaní možnosti kineziológie. Kineziológia je jedna z možných vešteckých techník, ktoré sa realizujú cez nervové platničky vo svaloch. Nervové platničky treba uviesť do vhodného vešteckého stavu. Treba mať odcvičenú Vešteckú školu. Bez tohoto vešteckého výcviku je kineziológia iba zábava a nemožno výsledky brať vážne. Tak isto je potrebné zvládnuť techniku virguľou.

Pred použitím kineziológie ako vešteckej techniky je potrebné každému spraviť kineziologický test. Praxou sme zistili, že pri podaní pohára vody niekomu svaly stuhnú a niekomu sa uvoľnia. Tak isto pri náznaku podania jedu niekomu svaly stuhnú a niekomu sa povolia. Teda nie každý reaguje na podnety vo svaloch rovnako. Tu treba vidieť nedostatok a problém kineziológie. Je naivné si myslieť, že na všetko dobré bude každý reagovať stuhnutím svalu. Kineziologický test je treba spraviť pre každú veštecky ošetrovanú osobu osobitne.

Po kineziologickom teste nasleduje ďalšia práca a to vyhľadanie vhodnej liečby a terapií pre veštecky ošetrovanú osobu. Tu potrebujeme mať vytvorené zoznamy liekov a terapií. Najprv čo najvšeobecnejšie a potom konkrétnejšie a detailnejšie. Ku všetkému treba virguľu. To je pomôcka, ktorá je zavesená na kúsku špagátiku. Závažie tvorí malý kľúčik, prsteň alebo špeciálne vyrobená zahrotená virguľa.

Do vejárikov zapíšete možnosti liečby a vy virguľou zisťujete, ktorá terapia a liečba je vhodná pre liečenú osobu. Pokiaľ kineziologickým testom vyšlo, že pri dobrých liekoch osoba tuhne, tak pre danú osobu bude dobrá každá položka vejárika, kde sa virguľa nebude chcieť pohnúť. Naopak, keď ste kineziologickým testom zistili, že dotyčná osoba na dobré reaguje uvoľnením svalu, je pre ňu vhodné každé políčko, kde sa virguľa rozkýva.

Základná vejárovitá tabuľka bude obsahovať všeobecné liečby a lieky. Napríklad by mohla vyzerať asi takto: Neliečenie. Liečba u lekára. Liečba u liečiteľa. Liečba u veštice. Liečba u terapeuta. Liečba u duchovného. Liečba u psychológa. Liečba u psychiatra. Samoliečba. Liečba u maséra. Liečba liekmi. Liečba bylinkami. Liečba homeopatikami. Liečba stravou. Liečba hladovaním. Psycholiečba. Šamanská liečba. Meditačná liečba. Liečba bioenergiou. Liečba fyzická. Liečba biochemická.

Potom by ste mali mať k dispozícii ďalšie vejáriky s možnými variantmi. Variant liekov: Lieky na psychiku. Lieky na pečeň. Lieky na žalúdok. Lieky na obličky. Lieky hormonálne. Lieky na mozog. Lieky na hrubé črevo. Lieky na tenké črevo. Lieky na kosti. Lieky na krv. Lieky na lymfy. Lieky na kožu. Lieky na svaly. Lieky na mechúr. Lieky na prostatu. Lieky na slezinu. Lieky na maternicu. Lieky na srdce. Lieky na lymfatický systém. Lieky na nervový systém. Žiadne lieky. Lieky iné.

Ďalšie zisťovanie by sa malo týkať byliniek: Bylinky na psychiku. Bylinky na pečeň. Bylinky na žalúdok. Bylinky na obličky. Bylinky na všetko. Bylinky na mozog. Bylinky na hrubé črevo. Bylinky na tenké črevo. Bylinky na kosti. Bylinky na nervstvo. Bylinky na svaly. Bylinky na pľúca. Bylinky na srdce. Bylinky na slezinu. Bylinky na hormonálnu sústavu. Bylinky na mechúr. Žiadne bylinky. Iné bylinky. Bylinky na prostatu. Bylinky na maternicu.

Ďalšia vejárovitá tabuľka pre kineziologické zisťovanie by mala obsahovať vitamíny: Vitamín A Retinol – olejovité ryby. Vitamín A Betakarotén – mrkva. Vitamín C. Vitamín B1 – zemiaky, strukoviny. Vitamín B2 – mlieko, jogurt. Vitamín B6 – banány, sója . Vitamín B12 – mäso vajíčka. Vitamín D – rybí tuk, tuniak, sardinky. Vitamín E – pšeničné klíčky, orechy. Vitamín K – kapusta, brokolica. Biotín – arašidy. Kyselina listová – listová zelenina. Vitamíny v zelenej podobe. Vitamíny syntetické. Vitamíny biologicky vyrobené. Iné. Žiadne vitamíny.

Pokračovať môžeme vejárikom, na ktorom sú napísané minerály potrebné pre telo: Minerál draslík – zemiaky, ovocie. Minerál fluorid – vo vode. Minerál fosfor – dary mora. Minerál horčík – pšeničné klíčky. Minerály chloridov – v soli. Minerál chróm – dary mora. Minerál jód – morské riasy, soľ. Minerál medi – vnútornosti, kakao, huby. Minerál molybdén – vo vnútornostiach. Minerál selén – mäso. Minerál síra – bielkoviny. Minerál sodík – soľ. Minerál vápnik – mlieko. Minerál zinok – ustrice, jadrá tekvice. Minerál železo – vnútornosti. Minerál mangán – obilniny. Minerály syntetické. Minerály vyrobené biotechnológiou. Minerály v čerstvom stave.

Ďalší vejárik sa môže venovať problematike stravy. Na vejáriku sú napísané druhy jedla a rôzne druhy diéty: Liečba stravou. Neliečiť stravou. Strava je v poriadku. Mäso, mlieko, syry, cukry, zelenina, ovocie, obilniny, strukoviny, ryby, bylinky, semená, strukoviny, kôra stromov, zelené listy stromov, korienky a hľuzy. Naklíčená strava, sušená strava. Surová strava. Varená strava. Mrazená strava. Údená strava. Solená strava. Vegetariánstvo. Vegánstvo. Surové mäso. Surové vajíčka. Surové ryby. Delená strava. Výberové hladovanie. Pečeňová diéta. Diétna strava. Syrová diéta. Neslaná diéta. Bezlepková diéta. Ovocná diéta. Cestovinová diéta. Špeciálna diéta. žiadna diéta. Strava pre kulturistov. Diéta z bylinkových štiav.

Ďalšie vejáriky sa môžu venovať tomu, v akom stave použiť bylinky: Bylinky sušené. Bylinky čerstvé. Bylinky ako mastičky. Bylinky ako olejčeky. Bylinky alkoholové. Bylinky homeopatické. Bylinky vo vínovici. Bylinky ako čaje. Bylinky lúhované. Bylinky macerované. Bylinky ako ocot. Bylinky kvasené. Bylinky inhalácia. Bylinky vo vrecúšku.

Ďalší zoznam sa venuje ovociu. Ide o základné druhy ovocia: Jablká, hrušky, slivky, marhule, broskyne, hrozno, avokádo, banány, kivi, jahody maliny, černice, brusnice, čučoriedky, mango, mandarínky, grapefruit a iné ovocie. Ovocie sušené, ovocie čerstvé. Ovocie konzervované.

Ďalší zoznam sa venuje zelenine, ovociu a mäsu: Jablká, hrušky, slivky, pomaranč, banán, avokádo, mandarínka, broskyne, jahody, iné exotické ovocie, sušené, čerstvé, mrazené, konzervované. Mrkva, petržlen, zeler, tekvica, čierna reďkev, brokolica, kapusta, kaleráb, cibuľa, pór, cesnak, paštrnák, kel a iné. Nasledujú druhy mäsa: hovädzie, bravčové, kuracie, morčacie, rybie, zverina, holub, konské a iné druhy. V stave čerstvom, sušenom , mrazenom, pečenom, varenom a iné.

Nasleduje rozsiahly zoznam možných iných druhov terapií: Otĺkanie vreckom fazule. Otĺkanie zväzkom paličiek. Studená a teplá voda. Kartáčovanie tela. Akupunktúra. Akupresúra. Kúpele. Odrušovač patogénnych zón. Horúce ruky. Kmitajúce ruky. Magnetické energie. Magmatické energie. Masér. Feng shui. Sauna. Príroda. Vysokohorská príroda. Urinoterapia. Lymfomasáž, posilňovanie a plávanie, šport, aromaterapia, správne držanie tela. Ruky liečiteľa. Koncentrácia na zdravie. Bachové kvety. Prekonanie problémov. Chiropraxia kĺbov. Strečing. Elektroliečba, magnetoliečba, Pohybové vzorce. Relaxácia vo vode. Pod pyramídou. Pri pyramíde. Pochopiť seba. Pochopiť chorobu. Hydroterapia. Joga cvičenia. Kineziológia. Sebadôvera. Liečba farbami. Tlak na lebku. Reflexná masáž ruky a nohy. Tlak na telo. Liečba hlasom. Modlitba. Vlastný hlas. Premýšľanie. Hľadanie kľudu. Megavitamín. Muzikoterapia. Liečba myšlienkami. Liečba absolútnym stíšením. Sexuálna terapia. Evidencia problému. Terapia realitou. Terapia marketingom. Rozhovor, písanie, kreslenie. Dýchanie. Relaxácia. Spánok. Sauna. Silvova metóda. Smiech. Pohybová terapia. Zlepšiť vzťahy. Vizualizačná terapia. Bonsai. Ikebana. Zvuková terapia. Magmatizmus. Magnetizmus rúk. Čikung. Aurické energie. Výboje na povrchu kože. Pránické energie pri dýchaní a iné.

Všetko napíšete do políčok vejárika a pomocou svalov zisťujete, čo sa dotyčnej osobe hodí a čo škodí.

Pridaj komentár