Všetko o zdraví na internete nájdete v katalógu stránok www.cimax.sk/lieky. Odborný konzultant tejto stránky je Saša Pueblo, ktorý buduje aj dlhodobejšiu koncepciu vývoja. Ľudia, ktorí budujú tento katalóg, s ním neustále konzultujú, ako ho dopĺňať a nevynechať nič podstatné z oblasti zdravia. Katalóg Cimax už teraz predstihuje ostatné katalógy podobného smerovania. Cieľom katalógu je aj školiť užívateľov, aby vedeli, aké možnosti majú v oblasti zdravia.

V súčasnosti je tu k dispozícii 325 katalógov, ktoré sa pozvoľna sa menia na menšie portály o rôznych oblastiach zdravia, medicíny, liečiteľstva. Pribúdajú obrázky a nové zdroje. Okrem oblastí zdravia sme do katalógu zaradili aj prostredie domu a záhrady, turistiku a šport.

Saša Pueblo odporúča každému začínajúcemu v oblasti ezoteriky, aby si meditoval aj tak, že spoznáva oblasti medicíny a zdravia. Ezoterik je osoba, ktorá je na duchovnej ceste, ale zároveň sa vzdeláva do oblasti svojho tela a svojej duše. Ezoterik je osoba, ktorá má prehľad aj o tom, čo píšu iní o ľudskom tele. Ezoterik je osoba, ktorá sa vie do seba koncentrovať. Vie, čo v tele má. Vie, ako to v jeho tele funguje a dokáže si určitými správnymi technikami aj predlžovať život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.