Saša Pueblo na blogu www.cimax.sk/blogy/ zverejňuje svoj mimozmyslový výskum. Neustále cvičí svoje neuróny k ďalším mimoriadnym schopnostiam. Tým, že sa neustále koncentruje do svojho tela a na diaľku aj do tela inej osoby, dokáže v ľudskom tele odhaliť to, čo klasická medicína zatiaľ nevie.

Ľudské telo je plné rôznych skrytých možností. Je v ňom ešte z detstva skrytých množstvo náhrad a záchranných systémov, ktoré sa dajú naštartovať aj v staršom veku. Saša Pueblo odhaľuje aj zákonitosti dlhovekosti.

Pre ezoterika je nevyhnutné psychicky preniknúť a usadiť sa priamo v tukových bunkách a upraviť ich tak, aby produkovali chemické látky, ktoré podporujú neuróny ezoterika pri jeho nevšedných výkonoch.

Prvoradým zámerom nie ani tak objavovať, čo má človek v sebe poschovávané, ale koncentračnými cvičeniami spoznať a preniknúť do poslednej bunky, bielkoviny, aminokyseliny a končiť v prvkoch tela. Keď ezoterik dokáže reálne koncentráciou prenikať do seba, je tam schopný trvalo zostávať a kontrolovať, čo sa tam deje a do tohto diania zasahovať. Objavenie potenciálnych náhrad v ľudskom tele je odmenou za roky meditácií. A tak tento fenomén spoznajte a využite pre svoju dlhovekosť.

Saša Pueblo bude neustále skúmať ďalšie skryté záhady ľudského tela a rád ich sem prinesie, popíše a ukáže, ako ich využiť pre dlhovekosť a vitalitu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.