A 303 – Kam sa nasmerovať v ezoterike? –2005-01-29 19:28:38


Pred pár rokmi som sa začal zaujímať o ezoteriku. Už aj pred tým ma priťahovali témy zo psychológie, filozofie atď. Zbieral som informácie všetkého druhu (náboženstvo, mágia, veštectvo, mystika…) po časopisoch, knihách či na Internete. Zozbieral som slušnú knižnicu od autorov ako Minařík, manželov Tomášových, Vaceka, Weinfurtera, Steinera, Brutona, Drtikola, a ďalších. Začal som študovať aj v AMORC-u. Všetky tieto témy ma nesmierne priťahujú, no príliš dlho pri nich nevydržím.. No cez to všetko mám pocit, že som len nejakým zberateľom informácií. Chcel by som to však posunúť ďalej, ale neviem ako a kde. Prosím o radu ako a do čoho zamerať svoju pozornosť, čomu sa venovať v ezoterike?

Saša Pueblo – Kam sa nasmerovať v ezoterike? –2005-01-29 19:29:27


Potešilo ma, že som našiel astrologicky ladenú dušu. Váš duchovný rast môže ísť týmto smerom. Odporúčam, aby ste si dali vypracovať aj náboženský profil.

Zdravotný stav
Mali by ste sa viac zaujímať o celú oblasť prostaty, konečník a mechúr. Po vyplnení zdravotného dotazníka vám vypracujem zdravotnú diagnostiku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela silne stabilizovaný a naznačuje na dobrý psychický stav.

Povaha
Ste schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa venuje ezoterike.

Sexualita povahy
Je umiestnená v mozočku a charakterizuje ju obrázok nezáujmu o veci sexuálne. Nie sú na prvom mieste.

Pred narodením
Matka bola počas tehotenstva spokojná, pohodová, silne sa zaujímajúca o to, aby vám hviezdy priniesli šťastie. Romantický základ vašej duše.

Sexuálne centrum
Je umiestené v hlave a naznačuje na typicky mužské ambície. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by najradšej robila iba ezoteriku.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Cítiť, že ste špiritisticky ladená osoba. Máte tu dušu mŕtvej osoby. Bol to farár a venoval sa fakticky ezoterike.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Sú tu samé astrologické schémy.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Dominujú tu objekty kostolov ako u astrologických osobností – Nostradama a podobne. V jednom z chrámov vládne Saturn, ktorý vás vedie do ezoterickej oblasti. Mars vás nevie prinútiť, aby ste boli väčší bojovník. Stále utekáte. Máte tu nádherný zvieratník, vládne znamenie Leva. Ste hrdý na to, čo viete a čo ovládate. Chýba vám tu celý systém planét v jednotlivých chrámoch. Tak isto tu nemáte rozvinuté konštelácie geometrických väzieb. Máte na čom pracovať.

Snová astrológia
Skúmam snovú pamäť. Využívate ju harmonicky jednak pre veci ezoterické, ale aj praktické.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Je tu postava farára, ktorý kvôli náboženským povinnostiam nemal čas na duchovný rozvoj. Nosíte jeho túžby.

Pôrod
Pri pôrode ako keby vás matka nechcela psychicky pustiť. Bolo jej s vami dobre. Neustále máte ešte svoje ja v psychike matky. Bolo by rozumné sa odpojiť, aby ste mohli žiť vlastný život.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov v ranom detstve na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na hviezdy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: na náboženské veci.

Duchovná úroveň
Naznačuje na to, že ste v tomto smere popracovali. Máte morálne sklony, ale všetko s mierou.

Náboženské vedomie
Náboženské postoje nie sú zrovna správne a negatívne ovplyvňujú váš osud. Rád vám vypracujem náboženský profil.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Kam sa nasmerovať v ezoterike? –2005-02-14 14:58:36Pri vešteckom diagnostikovaní som našiel problém s detskou žľazou, ktorá sa nachádza pri hrudnej kosti. Všetko naznačuje na určitý druh astmatických problémov. Treba zvládnuť terapie na zablokovanie výronov energie z tejto oblasti.

Diagnostika Silva objekty: čierne objekty sa objavujú na pľúcach a v oblasti detskej žľazy. Treba sa tomu venovať. Ďalšie čierne objekty sú v oblasti pečene a lymfatických uzlín.

Diagnostika reiki bioenergie: zisťujem energetický výron v oblasti detskej žľazy. Bioenergia zaplavuje pľúca a žiari do oblasti pečene. Niečo ako astmatické stavy.

Diagnostika kyvadlo: zle obkresľuje hormonálne žľazy a pečeň. Ostatné v poriadku. Kyvadlo kreslí určité objekty v oblasti lymfatických uzlín. Zdurené uzliny a časť je nefunkčná.

Diagnostika Silva údržba: v organizme nebeží poriadna údržba a oprava, vnímam tu demolačné čaty. Organizmus sa nestará dostatočne o zdravie.

Diagnostika automatická kresba: mimoriadne hrubá čiara ide cez detskú žľazu a pľúca. Treba sa tejto oblasti aktívne venovať.

Diagnostika rezonančná: silné bioenergetické vyžarovanie z detskej žľazy.

Diagnostika echolokačná: v poriadku.

Diagnostika totemové zviera: zviera zaútočilo na detskú žľazu, treba psychoterapie na utíšenie a liečbu tejto oblasti.

Diagnostika astrálna: ponáram sa do vášho vnútra a vedie ma to k lymfatickým uzlinám, ktoré zjavne nie sú v poriadku.

Diagnostika šamanská: naznačuje na slabú aktivitu žilového systému. Celkovo slabú aktivitu celého krvného riečišťa. Slabá srdcová činnosť.

Diagnostika vyživovacích pomerov: slabé vyživovanie organizmu. Treba riešiť.

Diagnostika aurického vyžarovania: hrubý čierny kríž v oblasti detskej žľazy.

Diagnostika sexuálne energie: naznačuje na zlú krvotvorbu. Kostná dreň je oslabená a málo aktívna.

Diagnostika najhoršieho miesta: detská žľaza.

Diagnostika autopilota: mozog prenáša silné nervové vzruchy do oblasti detskej žľazy. Skoro väčšina podnetov ide sem. Najmenej do kostnej drene. Treba napraviť.

Diagnostika imunitná: skúmam počet neštandardných buniek. Počet tarotových kariet madony s dieťaťom je na hranici dobrého stavu. No treba si začať dávať pozor na imunitu a spraviť preventívnu liečbu. Súvisí to s detskou žľazou.

Diagnostika špiritistická: jednoznačne treba spraviť poriadok s detskou žľazou.

Saša Pueblo

Pridaj komentár