Zaujímam sa už asi 3 roky o ezoteriku. Počúvam veľa o duchovne a zdá sa mi, že si už neviem vytvoriť svoj názor. Neviem, akým smerom sa vydať. Zaujímajú ma rôzne kurzy, ale po istom čase ma prestanú zaujímať a potom na ne nejdem. Poraďte prosím, čomu by som sa mohla venovať.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Pre svoje potešenie som tu našiel vyspelý systém židovského duchovna, viery a ezoteriky. Ste netradične usadená v mozočku a to býva málokedy. Máte možnosť robiť znakovú ezoteriku. No zatiaľ idete proti podvedomiu a poslaniu, ktoré tu máte realizovať. Je na vás, čo s tým spravíte. Poteší, keď si nájdete cestu k židovstvu a kabale.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Iba pečeň nebola obkreslená. Stupeň chorobnosti je 40, čo je iba začínajúca chorobnosť, lekárskymi metódami ťažko zistiteľná. Pečeň nepracuje ako jeden celok a má tendencie pracovať ako samostatné drobné celky. Zlé delenie buniek. Príčina je precitlivenosť organizmu na to, čím sa krémujete a čo dávate na kožu tela.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Psychický stav je stabilný.

Povaha
Ste usadená v mozočku. Vaše psychické pochody vychádzajú z tejto oblasti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má záujem o znaky a značky všetkého druhu. Máte sklony ku kabale a židovským tradíciám.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je presiaknutá židovstvom a tradíciami na všetky spôsoby. Sexus centrum je usadené vo veľkom mozgu. Viac ambície a práca, ako rodina. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej záujem smeruje do oblasti duchovnej ezoteriky. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na znaky a ezoterično. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: je nezrejmá a problémová.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali čierne anjelské sféry, ktoré vás dokážu viesť do nepríjemností. Aj keď cítiť, že to nechcete, ale nakoniec životné sprostosti robíte. Nie je dostatočná sila vzoprieť sa. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje židovské tradície. Obal poslania obsahuje židovskú ortodoxnú vieru. Obal rodostrom obsahuje stenu nárekov. Dieťa obal obsahuje židovský krst. Eros obal obsahuje židovského Boha v znakovej podobe. Šaman obal obsahuje šamana, ktorý tvoril všade znaky. 7 obalov spolu obsahuje všetky kabalistické knižky ezoterického charakteru.

Aura
Je pri usadení v mozočku klasicky lúčovitá okolo celého tela. Je plná odtlačkov anjelských postavičiek z vnútorného sveta niektorého ezoterika. Nežiaduce inštalácie, ktoré robia vo vás chaos.

Magma zápisy
V magmatických poliach Zeme sa robia o ľuďoch záznamy. Tieto sa môžu ľubovoľne presúvať. Vo vnútri máte záznamy o anjelských sférach, ktoré ľudia vytvorili vo svojej fantázii. Spôsobuje to konfrontáciu s vaším židovským podvedomím. Nežiaduce zásahy niektorých ezoterikov.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Máte záujem o ezoteriku, ale máte z toho poriadny guláš. Raz toto a potom niečo iné. Ste z toho vnútorne znechutená. No pozbierate sa a znovu a znovu niečo spravíte. V zásade voči svojmu židovskému podvedomiu máte negatívny vzťah. Podvedomie ide voči vám a prináša nepríjemnosti. Naučte sa žiť v súlade s podvedomím.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch sa priete so svojím podvedomím a chcete si robiť veci po svojom. Hráte sa, že ste múdrejšia ako snové podvedomie. Najradšej by ste sa ho zbavili.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď si nájdete cestu do svojho podvedomia. Pokiaľ si pôjdete vlastnou cestou, tak sú možné nepríjemnosti. Verím, že to zvládnete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.