Chcel by som vás poprosiť o vypracovanie nového geriatrického programu.

Požiadali ste ma, aby som sa znovu pozrel, ako si vediete v geriatrickom programe (predošlý profil A 864 ). Môžem povedať, že je to skvelé. Môžete postúpiť do ďalšej fázy geriatrického programu, ktorá ide cez sexuálny pud a modifikáciu chrupavkových buniek.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa trvácejšie bunky ako je bežné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa trvácejšie bunky ako je bežné. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa trvácejšie bunky ako je bežné. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Blanovité bunky sú všade modifikované a tvoria sa túlavé blanovité bunky. Sústreďujú sa okolo srdcového svalu, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa trvácejšie bunky ako je bežné. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo biely aj hnedý tuk v poriadku. Tvoríte v tuku 400 000 jednotiek užitočných látok, čo je priam fantastické. Všetky druhy modifikácií sú zrealizované na 100%. Výborný výsledok.

Geriatrická diagnostika psyché: doslova naháňate pud sebazáchovy, aby pracoval na údržbe a obnove. V noci ho tiež naháňate. Prihláste sa na ďalšiu fázu geriatrického programu cez sexuálny pud a modifikáciu chrupavkových buniek.

Pridaj komentár