Cítim, že mám veľkú vnútornú silu, veľa energie, potrebovala by som sa však „nájsť“. Neviem ju akosi skoncentrovať tým smerom, ktorým by som chcela. Respektíve ide to veľmi pomaly. Možno som moc netrpezlivá. Potrebujem sa vnútorne ustáliť, dosiahnuť vnútorne uspokojenie, chcela by som pomáhať ľuďom pozerať sa na svet z tej krajšej stránky.

Vešteckými technikami som sa pozrel do vášho podvedomia. Vždy, keď stretnem kabalistu z vyvoleného národa, je to pre mňa pocta vnímať tak skvelý duchovný potenciál, ktorý však bohužiaľ zatiaľ nerozvíjate a nedokážete využiť v bežnom živote. Skúste nadviazať na jedinečnú židovskú ezoterickú tradíciu.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo svaly po celom tele. Už bežiaca chorobnosť, no ešte lekársky nezistiteľná. Chorobné mikroorganizmy z diviny, možno parazity. Svaly boli označené za najhoršie miesto v tele. Ostatné zdravé.

Psychický stav
Aurický obal je silne ukotvený okolo tela. Ale chýba silný kontakt a koncentrácia na vonkajšie objekty. Viac koncentrácia do vnútorného sveta.

Povaha
Máte netradičné usadenie psychiky do mozočku. Typické vedomie pre ľudí so židovským pôvodom. Predkovia alebo prapredkovia z rodostromu. Málo známe vedomie. V ezoterike v duchovne silná schopnosť spoznať a ovládnuť duchovno vo vnútri ľudskej duše. Čakrové spojky idú do ústnej dutiny a na povrch tela. Charakterizujú to obrázky zo života židovskej obce.

Sexus povahy
Sexuálne centrum je v šedej kôre veľkého mozgu. Predpoklady pre vonkajšiu kariéru a ambície. Menej pre rodinu a rodinný život. V čakrách na povrchu tela silne rozvinutý erotizmus, ktorý skôr preniká dovnútra vašej duše ako autoerotika a sebaláska. No v dobrom zmysle slova. Vhodný predpoklad venovať sa duchovnu. V neurónoch sexuálne centrá ešte v detskej rovine a jednotlivé druhy sexuálneho života nerozvinuté. Skôr beriete sexualitu ako detskú hru, ktorá dodáva vášmu egu sexepíl. Všetko v bežnej norme.

Pred narodením
Počas tehotenstva silná erotická vzrušivosť matky a tieto prejavy boli prenesené na vás. Čo vytvára inú psychiku ako u bežných ľudí. Vlastne bežíte neustále na sexuálnych energiách. Všetko, čo robíte, vás vo vnútri erotizuje.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Erotizmus a hanblivosť tu dominujú ako základný problém. Teda chýba dozretie v ženskú sexualitu.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Neštandardné schémy, znovu erotické, tlak hanblivosti a výchovy rozvinúť erotizmus ako duchovnú zložku. Určité odmietanie vlastných erotických sklonov.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Na povrchu vnímam množstvo tenkých a hrubých znakov. Kvalitné veštecké výkony možné. Psychické usadenie v mozočku vytvára dobré sklony k pragmatickému vešteckému výkonu. Veľmi dobre rozvinuté abstraktné a intuičné schopnosti.

Astrológia miechy
Máte tu silné a veľké postavy anjelov a šťastný osud, pred ktorým, bohužiaľ, utekáte. Hanbíte sa za to. Chcete všetko získať tvrdou prácou. To nie je rozumný prístup k životu. Ste moc hrdá, aby ste niečo prijali. Vy ste tu na to, aby ste rozdávali.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Slabo rozvinuté silové zvieratá. Čo sa môže prejaviť krízami a vyčerpanosťou. Nedostatok životných síl voči ambíciám, ktoré máte v sebe.

Astrológia ganglií
Veľmi slabo rozvinutá oblasť. Čo môže viesť k slabej tvorivosti a slabej tvorbe skvelých nápadov.

Astrológia karmy
Skúmam karmu ľudstva a vašich predkov, ktorá pôsobí v mozočku. Reinkarnačné túžby do oblasti erotizmu. Ďalšia reinkarnačná túžba rabínskeho charakteru smerom k duchovnosti. Pravdepodobne by ste sa mali venovať lingvistike a knižkám. Venovať sa sexuológii ako sexuologička. To je ďalšie podvedomie. Tieto schémy vás silne tlačia a predurčujú oblasti, ktorým by ste sa mali venovať.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Dieťa, ktoré sa hrá s písmenkami. Psychicky zostávate v detstve. Sny by mali riešiť životné problémy, zdravie a šťastie. Vy sa do snov chodíte hrať a tam robíte akože nejaké čudné duchovno. Celkovo problémová oblasť.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Všetko je mimo organizmu. 7 obalov obsahuje záznamy o židovskom písme. Tento stav vznikol na základe silných erotických energií, ktoré zmenili chod orgánov. Nevraciate sa do štandardných stavov, neustále máte ľahký erotický stav.

Astrológia 1. obalu zviera
Každý z nás má v sebe ešte jeden obal magického zvieraťa, u vás je to pštros alebo niečo podobné. Často využívate na magické rituály a chápanie života. Celkovo ste viac nasmerovaná do šamanského spôsobu ritualistického chápania života ako do logiky robota.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Tým, že máte vyosených 7 obalov, nezapisujete o sebe záznam do vašich kostí. Nemožná reinkarnácia na špiritistický spôsob z kostných pozostatkov.

Astrológia 1. eros obalu
Kedže ste trvale v erotických stavoch, tvoríte jedno informačné pole erotické a funguje ako erotický dvojník v noci. Erotizácia nočných stavov.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Vaše túžby sú netradičné a duchovné a to vstúpiť do ezoterického sveta v aure. Túžba po duchovnom rozvoji.

Pôrod
Počas pôrodu na podvedomej úrovni prebiehali náboženské obrady typické pre ľudí so židovskou minulosťou. Pocit vkladania múdrosti tohto národa do vás.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: nejasná a blokovaná. Povrchová vzrušivosť: na túžby. Pohlavná vzrušivosť: na nedobytných mužov, ktorí vás odmietajú. Citová vzrušivosť: do seba a na seba. celkovo problémové sexuálne podvedomie na vytvorenie harmonického partnerského vzťahu.

Duchovná úroveň
Okolo vašej osoby sú čierne fľaky. Teda deštruktívne sklony. No vo vašej postave je kľukatá čiara. Dokážete ovládať túto oblasť a brzdiť ju.

Netradičné
Máte v sebe schopnosť komunikácie s magmatickým zápisom zeme a konkrétne s erotickými obradmi hlavne starého Grécka.

Hviezdy, šťastný osud

Keď vstúpite do seba a svojej duchovnosti hlbšie ako je terajšia úroveň. Keď nie, tak silné osudové tlaky, aby ste sa venovali duchovnosti.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za zhotovenie môjho profilu. Onedlho príde čas, keby sa budem intenzívne venovať duchovnu, a rada by som sa obrátila práve na Vás a prednášky, ktoré usporiadavate. Teraz však vnutornú istotu musím využiť na boj s mojou  „závislosťou“. Verím, že to zvládnem. Cítim, ze je ten správny čas íst dalej..Ďakujem ešte raz.

Skúste sa po nejakom čase ozvať. Bude ma zaujímať, ako napredujete. Málokedy sa dá stretnúť taký typ duše ako ste vy osobne. Saša Pueblo

Pridaj komentár