Sexus ezoterika. Aurická ezoterika. Jogínska ezoterika. Anomálna ezoterika. Mentálna sexus ezoterika. Naladenie iba na sexus. Zasvätenie do objektov v aure. Zasvätenie do životných energií. Sexus patológia. Zasvätenie do magických objektov v aure. Sloboda do vlastnej sexuality. Sexus mágia. Sexus stavy. Aura okolo 6 neurónových oblastí. Ucelená aura s množstvom znakov v podobe stromčekov. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Sexus ezoterika. Na začiatku sme si naladili psychiku a to tak, že sme si postupne spomenuli na čo najviac sexuálnych zážitkov a to v obrazovej, sluchovej, čuchovej, hmatovej a pohybovej podobe. Všetko sme postupne napúšťali do 6. neurónových oblastí v ľudskom tele a postupne do celého tela. Zároveň sme blokovali všetky ostatné spomienky. Teda jednostrannosť na sexuálne spomienky.

K tomu sme pridávali stav sexuológa, urológa alebo gynekológa, ktorý sa musí počas výkonu svojej práce dostatočne kontrolovať a nevchádzať do prílišných erotických stavov. Tak isto je dobré vedieť voľne rozprávať v odborných výrazoch ako je penis, vagína, klitoris, anál, masturbácia, žaluď a podobne. Naučte sa o sexe voľne rozprávať bez červenania a koktania. Neustále sa kontrolujte a regulujte svoje sexuálne stavy a energie.

V ďalšom slede sa naučte predstaviť si akýkoľvek druh patologickej sexuality. Všetko samozrejme iba v predstavách a v žiadnom prípade nie vo fyzickej podobe. Musíte sa naučiť mať extrémne predstavy o sexuálnych zážitkoch bez toho, aby ste mali nejaké nepríjemné pocity. Predstavujete si možné aj nemožné varianty pedofílie, zoofílie, incestu, masochizmu, nekrofílie a fekalofílie. Na rovine mentálnej žiadne zábrany a k tomu pocity vzrušivosti až orgazmu. Pokiaľ niektoré úchylky máte chuť realizovať fyzicky, tak navštívte sexuológa a liečte sa. V mentálnej rovine však nie je žiadne tabu a všetko je dovolené.

Potom nasleduje ďalší výcvik a to je predstaviť si, na ktorý druh sexu máte chuť a ten odmietnuť; na ktorý nemáte chuť treba naskočiť a mentálne ho robiť. Takouto technikou preniknete do podstaty svojho sexuálneho ja, ktoré sa otvorí a môžete to využiť na liečivé účely. Ide o sexuálne stavy spojené so sexuálnymi energiami a využitím sexuálnej energie na preliečenie a psychické prečistenie organizmu. Z dôvodu bezpečnosti sa treba naučiť odvádzať alebo točiť sexuálnu energiu cez kostný systém. V prípade silnej sexuálnej energie neváhajte a použite odtok mimo telo. Profesionálnejší prístup je sexuálne energie točiť v kostiach, a potom znovu ako liečivú energiu do tela. Cez kosti sa naučíte aj na diaľku zosávať energiu z páriacich sa zvierat a ľudí. Pokiaľ má niekto migrenózne energie, tak môže sa ich naučiť dostať do kostného systému a tu nechať odznieť.

Aurická ezoterika. Pokračujeme v nácviku základných cvičení a vytesňujeme zo 6. neurónových oblastí sexuálne energie s magmatickými energiami do aurického obalu okolo seba. Aurický obal je okolo hlavy, potom okolo celého tela až do vzdialenosti pol metra. Vo vnútri seba dynamizujete sexuálne energie a to tak, že všetky spomienky a myšlienky vytesňujete do aury okolo seba. V aure si pod sexuálnymi energiami ako fetišista, ktorého všetko vzrušuje, predstavujete skoro všetky druhy erotických predstáv, ale aj predstáv z bežného života, a tak isto predmety z bežného života. Neustále udržujete stav sexuálnych energií a pracujete v aurickom obale.

Potom sa svojou psychikou schováte pod kožu a odtiaľto si spomeniete na zasvätenie do sexuálnych energií. V aure sa objavia energetické objekty v podobe špirálok, tieto sa zoskupujú a vytvárajú okolo vás točiace sa špirálky. Môžete cvičiť, pokiaľ ste dostali toto zasvätenie. Obrázky si nájdete v Galérii zasvätení – zasvätenie do životných energií. Potom si spomeniete na ďalšie zasvätenie a to do magických rituálov. Znovu si spomeniete na zasvätenie a do aury nalezú drobné energetické objekty, ktoré v sebe nesú schopnosť robiť magicko – erotické rituály. Ináč by ste sa museli sami naučiť magickú ritualistiku opísanú v Magickej škole. V tomto stave stupňujete sexuálne energie až do stavu orgastického, alebo blízko neho. Vytvárate okolo seba auru asi pol metra veľkú. Začínate si spomínať na ďalšie zasvätenie a to od jogínov, ktorí neboli spopolnení. Dostávate zasvätenie do ašramovej ezoteriky a do aury vám pribudnú znaky, ktoré sa podobajú malým stromčekom bez lístia. A to sme už v tak dobre utajovanej joge. Na stromčeky v podobe znakov, ktorých máte v aure koľko chcete, pomocou magicko – erotickej ritualistiky viažete rôzne druhy ezoteriky, ktorú ovládate.

Nakoniec sa ideme pozrieť do tektonických anomálií po celom svete, napríklad do Bermudského trojuholníka. Tu nachádzame informačné polia jogínov, ktoré sa vytvorili po ich spopolnení. Nájdete tu rôzne inšpirácie na meditácie, ktoré zveľaďujú znak stromčeka v aure. Spoločne sa teším, že sme doma v jogínskom systéme a máme otvorenú cestu do epicentra duchovnej jogy.

Pridaj komentár