Požiadali ste ma, aby som vám spravil geriatrický profil genetickej obnovy a regenerácie organizmu. Asi by ste sa mali zamyslieť nad spôsobom stravovania, oddychu a fyzickej kondície.

Regenerácia 6. neurónových oblastí
Je spomalená. Nedostatok vitamínu U, ktorý obsahuje aj surová kapusta. U kontrolnej zdravej osoby vo vašom veku je vitamín extrémne zastúpený. Často pojedá iba tak surové listy kapusty a dáva si ich aj na natrený chlieb. Zvýšiť príjem surovej kapusty.

Regenerácia nervových dráh
Je u vás prehnane rýchla a chaotická hlavne v hornej časti tela. Od pása dole je mechanizmus spomalený a v jednej nohe úplne pomýlený. Kontrolná osoba, ktorá má dobre sa obnovujúce nervstvo, aktívne športuje a užíva sójové výrobky, oleje. Konzumuje zeleninu alebo varené zemiaky a rôzne druhy olejov. Aj vo vašom prípade treba zvýšiť pohybovú aktivitu a užívať hlavne sójový olej a aj ďalšie druhy olejov a zeleninu.

Obnova orgánov
Pľúca sa obnovujú dostatočne.
Srdcový sval je ako vecheť a sivastá hmota. Kontrolná osoba, ktorá je zdravá, užíva selén, najlepšie biologický a užíva multivitamínové produkty. Sprchuje sa studenou vodou. Otužilosť.

Pečeň vykazuje celkovo spomalenie činnosti a stišovanie. Kontrolná osoba neustále dráždi pečeň kyslými jabĺčkami, kyslou kapustou a citrusovými plodmi. Tak isto konzumuje pestrejšiu mliečnu stravu rozmanitého charakteru.

Obličky tiež vykazujú spomalenie a obnovujú sa k starnutiu. Napriek tomu, že máte 54 rokov, už teraz majú genetiku 80 ročnej osoby. Kontrolná vzorka ich má tak na 40 rokov, intenzívne sa slní, konzumuje veľa rýb a D vitamín, často navštevuje saunu.

Hrubé črevo je v poriadku.
Tenké črevo má starecké tendencie na 90 rokov. Kontrolná vzorka pracuje v hydinárskom priemysle a často prichádza do styku s mäsom a vnútornosťami. Občas konzumuje surové kuracie pečienky. Má omnoho zdravšie tenké črevá ako bežní ľudia.

Obnova hormonálnych žliaz
Hypofýza je v poriadku.
Epifýza je v poriadku.
Štítna žľaza vykazuje starecké syndrómy na 90 rokov. Kontrolná vzorka vášho veku má žľazu v poriadku, pokiaľ je v kontakte s medenými výrobkami vo výrobe. Prípadne užíva homeopatiká na báze kovov alebo prípravky s obsahom medi.
Detská žľaza je v poriadku.
Nadobličky – jedna pracuje príliš rýchlo a druhá sa vlečie. Celkovo sú unavené a obnova je chaotická. Konkrétna vzorka osôb so zdravými nadobličkami má primeraný pohyb veku, dokáže leňošiť a popíja v rozumnej miere alkohol. Vie relaxovať a užíva si život.
Prištítne telieska sú v poriadku.
Slinné žľazy sú v poriadku.
Pankreas je v poriadku, geneticky veľmi zdravý orgán, tak na 20 rokov.

Obnova krvného riečišťa
Krvné riečište je v poriadku. Kostná dreň vykazuje všade prestarnutosť na 90 rokov. Kontrolná vzorka osôb s dobrou kostnou dreňou chytá v záhrade zelené rastliny holými rukami a tieto látky prenikajú do tela a pôsobia blahodarne. Pravidelná aktivita v prírode, chytať rastliny a drviť ich v rukách.

Obnova tukového orgánu
Tukový orgán u vás neprodukuje požadovaných 22 látok a nelieči organizmus. Kontrolná vzorka ľudí chodí na masáže a paradoxne nosí tlakové obväzy z dôvodu inej chorobnosti. Tukový orgán pracuje dobre a dopĺňa u nich všetko, čo organizmu chýba a aj ho lieči. V geriatrickom programe je tukový orgán dôležitý. Takýto stav treba vytvárať cez psychiku tlakom do tukového orgánu. Je málo ľudí, ktorí dokážu svojou mysľou riadiť tukový orgán.

Obnova kože
Koža má tendenciu ako u 70 ročnej ženy. Kontrolná vzorka má kožu obnovujúcu sa k mladšiemu výkonu, pretože prichádzajú do styku s rôznymi výlučkami hmyzu a zvierat. Títo ľudia sa devastujú častejšie toxickými látkami, výlučkami zvierat a inými chemickými látkami.

Obnova svalov
Svalová hmota je celkovo prestarnutá a vykazuje stav na 120 rokov. Svalové bunky sa zle obnovujú. Kontrolná vzorka chodí cvičiť do posilňovne a praktizuje mikronatŕhanie svalov, prípadne akupresúru a akupunktúru. Treba zvýšiť aktivitu v tomto smere.

Pridaj komentár