Som vydatá 5 rokov v Japonsku, mam 2 malé deti a dobrého manžela (Japonca). Napriek tomu, že mám šťastné manželstvo a zdravé deti, nie som až tak šťastná. Ako vlna príde na mňa strach, že sa deťom niečo stalo, asi po hodine ten hrozný strach prejde. Začínam mať strach zo všetkého, bojím sa, že tým zničím seba, aj manželstvo, a môžem tým ublížiť aj deťom.

Pozdrav z krajiny vychádzajúceho slnka ma potešil, a tak isto ma pri vešteckom náhľade do vášho podvedomia potešila prítomnosť kabaly a jej tradícií. No nepotešil ma váš psychický stav a neschopnosť správne vnímať japonskú kultúru a začlenenie sa do nej. Rád vám s tým pomôžem.

Zdravotný stav
Celkovo veľmi dobrý zdravotný stav. Disharmonická je oblasť srdcového svalu. Horšie sú na tom bunky a ich vnútro, kde je množstvo poškodení. V budúcnosti základ chorobnosti.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od tela. Tak vzdialený ako u psychiatrických pacientov. Teda stojíte, ako sa hovorí, na prahu tabletkovej liečby a liečby u psychiatra. To je hlavný dôvod psychickej nepohody. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej strach postupne prerastá do všetkého. Je to riziková oblasť a treba stabilizovať liekmi a psychoterapiami.

Povaha
Ste netradične svojou psychikou usadená v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by chcela svet meniť na tradičné židovské hodnoty. To nejde a treba sa židovstvu venovať vnútorne.

Sexuálne podvedomie
Sexuálne centrum je v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má masochistické sklony sexuálnym životom si ubližovať. Celková vzrušivosť: týrať sa a ničiť. Doslova sa nechať za hriechy ľudstva umučiť. Povrchová vzrušivosť: bolesť z mučenia samej seba. Pohlavná vzrušivosť: napichať do seba nože a ihlice. Citová vzrušivosť: do japonskej kultúry samurajov. Celkovo nevhodné sexuálne naladenie k harmonickému partnerskému vzťahu.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov ako väčšina detí. Tie ste dôsledne zlikvidovali a vytvorili ste si predstavy samurajov a vnútorného systému krutosti. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly podvedomia. Obal mozoček spája židovskú kultúru a samurajskú kultúru. Samurajská kultúra pri brúsení mečov používa znakové pohyby, čo vytvára zvláštnu psychiku. Rodostrom obsahuje predkov moreplavcov, ktorí boli unesení japonskou kultúrou. Dieťa obal obsahuje predstavy matiek v Japonsku. Zviera obal obsahuje kulty japonských vládcov. Eros obal obsahuje predstavy zmeniť sa na muža. Šaman obal obsahuje japonské liečiteľstvo. 7 obalov spolu obsahuje všetko o samurajoch a ich histórii.

Chromozómová história
Chromozómy naznačujú, že pôvod majú v keltskej kultúre strednej Európy, ale putujú do Grécka, Ázie a končia oslabené v Japonsku.

Génové predpoklady
Génové reťazce sú značne uvoľnené a takíto ľudia by sa mali intenzívne venovať duchovnosti vedúcej ku kozmickému vedomiu. Nie bežný život.

Embryonálny vývoj
Celkovo zvieracie fázy vývoja ste prešli veľmi rýchlo a dlhšie ste zotrvali v ľudskej vývojovej fáze. Vytvorili ste si vlastný svet znakov a preberali skúsenosti židovskej kultúry. Pri pôrode ste boli mimoriadne vyspelá po psychickej stránke.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vnímať chuť žiť vnútorným životom a nájsť si k duchovnému podvedomiu vlastnú cestu. No neviete ako. Ale chcete, a to je dôležité.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Neustále sa snažíte, aby vás japonské prostredie ako fyzickú osobu prijalo. A za tento nezmysel ste ochotná spraviť čokoľvek, aj obetovať vlastné podvedomie a zničiť sa.

Hviezdy, šťastný osud
Japonská kultúra vás prijme, keď jej ukážete cestu k židovskej kultúre a kabale. Japonská a židovská kultúra majú prehistorické korene. A vaše poslanie je dať Japonsku židovské tradície.

Pridaj komentár