Žiadam vás o kontrolu po dvoch mesiacoch. Všetko som dodržala, ako som mala napísané. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel a odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 77). Vediete si dobre a je čas riešiť neutešenú situáciu chromozómov a patologických génov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo neurónové oblasti v poriadku. Slabé miesto sú neuróny v pľúcach. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa dobre stará o túto oblasť. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Bunková blana je v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy natrhané, uvoľnené a slabé. Gény na devastáciu hormonálnych žliaz. Gén na devastáciu lymfatických uzlín. Gén a preferovanie svalov nad ostatným telom.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Bunková blana je v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy natrhané, uvoľnené a slabé. Gény na likvidáciu tukových buniek a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Bunková blana je v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy natrhané, uvoľnené a slabé. Gén zlikvidovať pankreas a geneticky ho zmutovať. Gén všetko pre svaly.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Bunková blana je v poriadku. Orgániky v bunkách sú ešte stále rozpadané. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy natrhané, uvoľnené a slabé. Gén devastujúci mozog a tukové bunky.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú nedostatočnú životnosť. Bunková blana je v poriadku. Orgániky v bunkách sú rozpadané. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy natrhané, uvoľnené a slabé. Gén k nežiaducim genetickým zmenám embryonálnym. Gén likvidovať krvné riečište.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Bunková blana je v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy natrhané, uvoľnené a slabé. Gén na likvidáciu chrupaviek nôh. Gén na likvidáciu seba.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Bunková blana je v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy natrhané, uvoľnené a slabé. Gén na likvidáciu chrupaviek nôh.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť, ale nie v pečeni. Bunková blana je v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadro má dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Chromozómy natrhané, uvoľnené a slabé. Gény ničiť sami seba. Gén ničiť tukové bunky.

Geriatrická liečba neurónových oblastí: obklady na pľúca zo švédskych kvapiek. Navlhčiť handru švédskymi kvapkami a priložiť na nakrémovanú kožu v oblasti pľúc. 1 obklad na 20 minút.
Nakrájanú rôznu zeleninu do alobalu zabaliť a posúvať po holom tele. Terapia trvá 2 hodiny, stačí jedna terapia.
Zväzok stočeného viazacieho tenkého drôtu, na to mince a malé klince, omotať priesvitnou lepiacou páskou a prikladať raz na holé telo. Terapia trvá asi 1,5 hodinu.

Geriatrická liečba nervstva tela: rieši neurónová liečba, aj chromozómy to rieši, aj génovú úroveň.

Geriatrická liečba pankreasu: z alobalu vytvoriť šulec veľký 20 x 2 cm. Dovnútra vložiť dlhšie a menšie klince. Prikladať raz na oblasť pankreasu na 10 minút.

Geriatrická liečba kostná dreň: je riešená v predošlých liečbach.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: do alobalu zabaliť orechy, arašidy a iné orechoviny a kúsok čerstvého ovocia. Prikladať na holé telo 4 krát na 10 minút.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: plastický magnet stočiť do kruhu a prikladať na telo asi 10 krát na 15 minút.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: všetko sa rieši v predošlých terapiách.

Geriatrické modifikácie tukového orgánu: momentálne produkujete asi milión rôznych chemických látok z tuku. Skoro 80% nateká do tela. Jadrovým mydlom treba umývať telo častejšie, aj každý deň. Pozor na vysychanie kože. Iba slabo pomydliť. Šúchať telo jemne čerstvou paprikou aspoň 8 krát za dva mesiace. Prosím realizovať za účelom diskovitých modifikácií pre oblasť molekúl v tele. Dôležité!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.