Kresťanský Boh
Na náboženskej ceste sa vzďaľujete od božej prítomnosti. Neviete prekonať určité bariéry, ktoré sa vo vás vytvorili od iných osôb a hlavne pivných priateľov.

Možný je postup k Bohu za predpokladu, že sa zmierite so smrťou. Budete dávať cintorínom náboženskú vážnosť a v každom človeku budete vidieť božiu prítomnosť, nech už je to akákoľvek ľudská existencia.

Hinduistický Boh
Je tu odklon od hinduistického Boha a to z dôvodu, že vaša sexualita, láska a sexuálna blaženosť sú fyzické, plne podriadené potrebám vášho tela. Svet hinduistických božstiev je vzdialený. Nevytvorili ste podmienky na ich prebývanie vo svojej duši.
Rýchly postup na ceste k hinduistickým božstvám bude vtedy, pokiaľ svoje sexuálne predstavy milovania a blaženosti spojíte s postavami hinduistických božstiev a fosílií. Fosílie sú tu kultový predmet vhodný uctievania, darovanie sexuálnych predstáv týmto božstvám.

Budhistický Boh
Cesta k tomuto božstvu napreduje a to vďaka tomu, že cez Reiki si budujete pozitívny vzťah k Tibetu a ich božstvám. Vo vlasej duši sa usadili a tu prebývajú.
Možnosť ďalšieho vývoja, pokiaľ začnete počúvať budhistickú hudbu a meditačnú hudbu Tibetu. Budete sa intenzívne venovať mandalám, ktoré uctievajú budhistickí mnísi.

Islamský Boh
K islamskému Bohu napredujete po súkromnej náboženskej ceste najaktívnejšie. Umožňuje vám to vnútorný svet vašej priateľky a váš vzťah k nej. Jej vnútorný svet je plný islamských božstiev a tieto sa vás usilujú ovplyvniť. Vy to cez svoju dušu prijímate s cieľom ujednotiť sa s vašou priateľkou.

Ďalšie napredovanie je možné, pokiaľ sa začnete zaoberať islamským náboženstvom intenzívnejšie. Budete čítať korán s tým, že v miestnosti budete páliť rôzne druhy byliniek. Tak isto je vhodné zaoberať sa islamskými kobercami a vzormi, ktoré na nich nájdete.

Pridaj komentár