Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na činnosť vašich neurónov z hľadiska vašich náboženských postojov. Nemožno hovoriť, že by vaše postoje príliš negatívne pôsobili na fyzické a psychické zdravie, no ani zdraviu nepomáhajú.

Pokiaľ chcete, aby vaše neuróny vo veľkom mozgu pracovali v prospech vášho dobrého osudu, tak je vhodné, aby ste zmenili postoj ku kresťanstvu. Chýba vo vašom postoji nadšenie a otvorenosť. Prejavte viac lásky a emócií.

Pokiaľ chcete, aby bol váš šťastný osud realizovaný, je potrebné v hinduizme, aby ste sex a sexuálne aktivity nepovyšovali nad hinduistické božstvá. Skúste jedno aj druhé spojiť.

Čo sa týka islamu, tak tu váš zlý postoj pôsobí negatívne na váš psychický stav. Islam nie je negatívny a deštruktívny. Iba ľudia, ktorí ho zneužívajú. Je veľa moslimov plných viery a Božej lásky.

Čo sa týka budhizmu, tu vaše postoje vplývajú negatívne na zdravotný stav. Vo vnútri seba by ste radšej budhistické sochy zničili a rozkopali. Skúste ich vo svojich predstavách polepiť a natrieť zlatom.

Čo sa týka pravoslávia, tak tu vaše postoje ohrozujú šťastný osud. Ako keby vás odháňali od šťastného osudu a tlačili vás do nepríjemností. Vaše vnútro by najradšej zničilo a zrovnalo so zemou všetko pravoslávne. Doporučujem, aby ste vo vlastnom záujme znovu postavili vo svojej mysli všetko pravoslávne a v predstave požiadali Matku Božiu o odpustenie svojich postojov.

Pridaj komentár