Požiadali ste ma, aby som vám spravil veštecký profil vášho podvedomia. Celkovo odmietate vonkajší život a žijete iba vo svojich snoch, kde ste šťastná. Ale je to iba náhrada za skutočné šťastie a úspešnosť.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je mierne vyosený mimo telo, aj podvedomé obaly sú Potreba psychoterapií trvale.

Povaha
Ste po meditáciách usadená v 6. neurónových oblastiach, teda hovoríme o rozšírenom vedomí.

Sexus
Sexus povahy je usadený v 6. neurónových oblastiach. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa meditáciami dostala do hĺbky svojej sexuality. Sexus centrum je usadené v ústnej dutine. Teda detská sexualita. Charakterizuje to obrázok fetišistky voči joge a indickej kultúre.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na deti. Povrchová vzrušivosť: na ezoterické knižky a veci. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na svoj vnútorný svet pohody.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali sivé anjelské sféry, ktoré sú v rámci terapie vymenené za biele, ale tendencia im utiecť a zbytočne si ubližovať a trápiť sa ako mníška v kláštore. Obal túžby vymenený za anjelské sféry, ale máte tendenciu ich zlikvidovať. Nepáči sa vám, že by vám mal niekto určovať, čo máte robiť. Mozoček obal obsahuje anjelské sféry a meditáciu ako poslanie. Vymenené podvedomie a jemné náznaky zbližovania. Rodostrom obal znovu vymenené anjelské sféry. Odmietate to a chcete žiť po svojom. Nechuť robiť konštruktívne veci. Zvierací obal obsahuje anjelské zvieratá, vymenené podvedomie. Eros obal – anjelské sféry a trucovitosť, nechcete sa im podriadiť. Šaman obal – anjelské sféry a vzájomná prepojenosť a snaha sa podriadiť. 7 obalov spolu zase vymenené podvedomie, všetko o anjelských sférach. Máte v sebe dušu osoby, ktorá sa chcela reinkarnovať a je pasívna. Neovplyvňuje vás.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade vlastné názory a predstavy o svete, ktoré neladia s hlbším poznaním sveta. Okolo sivasté anjelské sféry, ktoré máte rada a chránite ich, lebo si môžete robiť, čo chcete. Neochota prijímať zmeny.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Celkovo cítiť uzavretosť do vlastného sveta a nechuť prijať hlbšie názory o svete.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vybudovali ste si tu niečo na spôsob Indie a života okolo svätcov Indie. Cítite sa tu ako doma, vnútorná narkománia a výroba látok zabudnutia na vlastné bolesti a utrpenie, čo sa prejavuje odpojením sa od vonkajšieho sveta a zlou komunikáciou s vonkajším svetom.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď nájdete odvahu žiť v reálnom svete. Strach.

Pridaj komentár