Nedarí sa nám mať deti. Manžel má málo spermií a aj tie sú lenivé. Boli sme už aj na umelom oplodnení (4x).

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými metódami pozrel na váš celkový zdravotný stav a prečo nemôžete otehotnieť. Problémom je nesprávne fungujúca imunita. Keď je oplodnené vajíčko na maternici, tak organizmus zapína namiesto tehotenskej biochemickej reakcie reakciu proti zhubným bunkám. Organizmus omylom reaguje a považuje oplodnené vajíčko za zhubnú bunku.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónov, sú v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy a nervové zakončenia v podstate v celom tele. Hodnota chorobnosti sa pohybuje od14 do 21, teda nemožno hovoriť o lekársky zistiteľnej úrovni. Všetko iba na úrovni disharmónie a začínajúcej choroby. V nervových dráhach a zakončeniach sa objavuje veľa poškodených a nefunkčných buniek. Príčinou sú mikroorganizmy, časté drobné latentné zápaly. Vnímam oslabenú imunitnú reakciu na mikroorganizmy a neschopnosť imunitného systému ošetriť nervovú sústavu.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo, sú v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo iba pankreas a slinné žľazy. To je v poriadku. No neobkreslilo hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky, vaječníky. Všade dlhodobo nedostatočná aktivita. Hodnota 14-24, čo sú disharmonické stavy a začínajúca chorobnosť. Vo vaječníkoch je slabá produkcia hormónov a niektoré položky môžu chýbať. Tak isto epifýza, ktorá riadi veci okolo sexuality a rozmnožovania je dlhodobo disharmonická.

Diagnostika srdca, pľúc, žalúdka, pečene, sleziny, obličiek a čriev: všetky orgány boli obkreslené, všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo všetko okolo protirakovinovej imunity. Preniká všade. Najviac zhubných buniek sa tvorí v oblasti pečene, no organizmus ich úspešne likviduje. Hodnota v pečeni je 32, čo je stav chorobnosti a prílišného výskytu zhubných buniek. No nehrozí žiadne riziko. Príčinou je aktivita mikroorganizmov. Boli prenesené zo psa. U zvierat likvidujú práve nervovú sústavu. Imunita protibakteriálna je dlhodobo oslabená a hlboko pod hranicou. Preniká iba do kože, svalov a kostnej drene. Nepreniká do nervovej sústavy. Hodnota poškodenia protibakteriálnej imunitnej reakcie je 42, čo je už vážnejšie. Kyvadlo neobkreslilo žiadny zo senzorov, ktoré sledujú imunitnú reakciu proti baktériám. Sú poškodené činnosťou mikroorganizmov. Asi sa budete musieť intenzívne zaoberať otázkou imunity proti mikroorganizmom a trvalo užívať prípravky na posilnenie tohto druhu imunity.

Diagnostika podbrušia a maternice: keď si predstavím proces otehotnenia a uloženia vajíčka v maternici, tak namiesto adekvátnej biochemickej reakcie k materstvu sa do podbrušia dostala protirakovinová aktivita. Táto prudko narastie a oplodnené vajíčko považuje za zhubnú bunku.

Pridaj komentár