Som prekladateľka z angličtiny a francúzštiny, preložila som niekoľko kníh s úspechom aj u renomovaných prekladateľov, mám však pocit, že v živote sa nerealizujem, ako by som chcela, veľa veci nerobím. Stále mám mindrák, že sa viac nevenujem hudbe, cudzím jazykom a tomu, čo chcem najviac, literárnej tvorbe.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zistil, čo máte v podvedomí. Je tam skutočne hudba. Všetko je zablokované nesprávnou výchovou zo strany rodičov. Nehľadelo sa na vaše prirodzené sklony. A ste príliš poslušná.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Štandardne stabilná psychika.

Povaha
Ste netradične psychicky usadená v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorú to ťahá k hudbe a písaniu textov, ale všetko je prekryté rečovými ambíciami.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce žiť duchovne cez hudbu. Sexus centrum je vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by chcela byť slávna ako speváčka a skladateľka, učiteľka hudby. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na židovské tradície a umenie. Povrchová vzrušivosť: na svoje telo. Pohlavná vzrušivosť: na texty. Citová vzrušivosť: židovské tradície. Celkovo problémové sexus podvedomie pre klasický partnerský život.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry. Teda robiť si veci pre vlastnú spokojnosť a menej pre úspech. Chcelo by to biele anjelské sféry a naučiť sa ich poslúchať. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje obrázok speváčky. Obal poslania mozoček obsahuje hudbu. Rodostrom obal obsahuje predka, ktorý skladal hudbu pre operných spevákov. Eros obal obsahuje náboženskú chrámovú hudbu. 7 obalov spolu obsahuje všetko okolo opernej hudby. Správne tušíte, čo máte v podvedomí.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Idete proti svojmu podvedomiu. Venujete sa v živote niečomu, čo nemáte. Ale ste nastavená ako poslušný stroj na jazyky. Vnímať strach pred matkou. Nežiaduci program.

Astrológia ega
Slabé ego, neochota sa vzbúriť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všade strach pred matkou, ktorá vám berie hudobné nástroje. Ústa zalepuje leukoplastom.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú sivasté kvietky. Štandardná morálka.

Hviezdy, šťastný osud
Odísť do zahraničia a presadiť sa ako hudobná prekladateľka.

Pridaj komentár