Ďakujem vám veľmi pekne za doterajšie rady pri geriatrickej liečbe a zároveň vás prosím o novú geriatrickú kontrolu. Snažila som sa dodržiavať všetky terapie.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel, ako sa obnovujú vaše životné sily (predošlý profil A 988). Ide to celkom dobre. Odporúčam dotiahnuť terapie na stabilnú úroveň. Bolo príjemné diagnostikovať tak zdravý organizmus.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabšie miesto nie je. Životnosť trvácich buniek na 40 rokov. Celkový stav neurónov ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervstvo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav nervových buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie nervových zakončení dostatočné. Potenciál delenia na 10 rokov. Životnosť trvácich buniek nervových dráh na 10 rokov. Kus asfaltu z cesty dať do hliníkovej fólie a prikladať na rôzne miesta tela priebežne počas 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Životnosť trvácich buniek 40 rokov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie kmeňových a dcérskych buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 100 rokov. Biele a červené krvinky v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie kmeňových a dcérskych buniek je dostatočné. Potenciál delenia na 40 – 60 rokov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa z deliacich buniek trváce, čo je v poriadku. Životnosť trvácich buniek 70 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Všade sa tvoria trváce bunky, čo je dobré. Životnosť na 30-40 rokov. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tuk dopĺňa činnosť hormonálnych žliaz.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku. Slabšie miesto je slezina. Oblasť natierať bravčovou masťou 2 – 3 krát do týždňa po dobu 2 mesiacov. Všade sa tvoria trváce bunky, čo je dobre. Životnosť je 40 rokov.

Geriatrická diagnostika modifikácií: priaznivé modifikácie bežia v blanách tela, čiastočne v chrupavkách, okostici. V bielom tuku hlavne modifikácie dlaňovky a dlhé pásy. V tuku sa produkuje 100 000 užitočných látok pre telo. Hnedý tuk sa vyčistil a upravil vhodne pre organizmus.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči neštandardným bunkám je celkovo vysoká. Detská žľaza funguje nedostatočne. Prikladajte si na hrudnú kosť náboženské obrázky priebežne dva mesiace. Vyžarujte dobrotu a lásku pomáhať hlavne deťom, ktoré to potrebujú. Bunková imunita je silná. Imunita voči mikroorganizmom na všetkých úrovniach je dobrá.

Geriatrická diagnostika precitlivenosti: nedobre reagujete na syntetické látky. Obliekajte si iba prírodný materiál.

Geriatrická diagnostika psyché: všetky 4 pudy idú dobre počas dňa aj počas noci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.