Už od malička sa venujem spevu. Začala som si uvedomovať hlbšie možnosti. Zaujalo ma to tak, že by som sa chcela posunúť hlbšie v súvislostiach ovládania spevu, objavovania možností v speve. Rada by som práve kvôli tomuto chcela sama preniknúť hlbšie do oblasti koncentrácie a zlepšiť ju, pretože sama s ňou neviem ešte dostatočne pracovať. Preto som vás oslovila kvôli Silvovej metóde. A samozrejme viem, že by mi to otvorilo aj iné oblasti vnímania a vedomia.

Požiadali ste ma, aby som spravil vešteckú sondu do vášho podvedomia. A zase som našiel zblúdenú osobu, ktorá je hlboko vnútorná, ale chce žiť bežným spôsobom a dostáva sa tým do rozporu so svojím podvedomím.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Žiadne vážnejšie ochorenia. Žiadny akútny stav. Najslabšie miesto je maternica a okolie. Často sa tu vyskytujú čudné bunky, ale organizmus ich vie zlikvidovať. Imunita je celkovo dobrá.

Psychický stav
Bohužiaľ, to sa nedá povedať o vašom psychickom stave. Aurický obal je už dosť vzdialený od tela. Ľudia s pevnou psychikou majú auru okolo tela. Potrebujete stabilizovať psychiku liekmi od psychiatra.

Povaha
Experimentovaním s hudbou ste sa psychicky usadili do vnútra buniek. Bežne psychika človeka funguje na povrchu neurónov stredného mozgu. Vy ste sa prebúrali do buniek a psychika si na to nevie zvyknúť. Stáva sa to aj ľuďom, ktorí fanaticky opravujú elektrospotrebiče. A to už vyžaduje myslenie nie z predného mozgu, ale mozočku. Inak to človek nezvládne.

Sexuálne podvedomie
Skúmam sexuálne podvedomie, ktorého základ sa vytvoril v detstve a počas tehotenstva sa zásadne mení. Celková vzrušivosť: na zvuky. Povrchová vzrušivosť: na vibrácie a ich vyciťovanie. Pohlavná vzrušivosť: na mužský hlas a spev. Citová vzrušivosť: zvuky prírody. Celkovo je zvuk pre vás fetiš. Sexuálne podvedomie skúmam na základe hlbokých štúdií ľudskej psychiky argentínskymi psychiatrami.

Stav obalov podvedomia
Máte v sebe spomienky detských dyslektikov, ktorí nikdy nedospeli a počas života sa venovali činnosti s jedným objektom, napríklad pierkami. Nevyužívate kontakt s nimi. V živote nemáte jasný cieľ a nechávate sa strhnúť náhodnosťou. To pôsobí na vašu psychiku destabilizujúco. Spomienky detských dyslektikov prenikajú do niektorých precitlivených osôb po smrti týchto jedincov. Máte v sebe ešte ďalšie podvedomé obaly z 12. roku života. Obsahujú záznamy o hudbe, zvukoch prírody, ale aj kozmu. Všetko o hudbe. Máte prirodzený talent na zvuk a prácu s ním.

Chromozómová história
Púť začína na Madagaskare, pokračuje Afrikou, arabskými krajinami a ďalej na Kaukaz, odtiaľ cez Ukrajinu na Slovensko. Sú fanatizované túžbou za černošskou hudbou, skladať piesne a venovať sa kariére hudobníkov.

Génové reťazce
Sú od seba poriadne vzdialené. Pokiaľ nebudete robiť duchovno a žiť inak ako bežní ľudia, tak budete mať „zvuky psychiatrie“. Dá sa povedať, že nemáte na výber. Podvedomie z génov odmietate a môže vám to zo života spraviť problém. Nepoznám nikoho, kto by porazil sily podvedomia. A je čas putovať tam, kam chce podvedomie.

Embryonálny vývoj
Boli ste uzavretá vo zvukoch vo vnútri seba, aj teraz všetko čerpáte zo spomienkovej bázy a preto ste vnútorný človek.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vaše podvedomie likviduje všetky zvuky vonkajšieho sveta a mení ich na zvuky duchovného rastu.

Hviezdy, šťastný osud
Dať priechod podvedomiu a žiť hudobne inak ako doteraz.

Pridaj komentár