Po dvoch mesiacoch sa prihlasujem na diagnostiku zdravotného stavu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 230). Veštecký prieskum bol príjemný a treba konštatovať, že ste spravili, čo sa len dalo, aby ste dostali procesy starnutia pod kontrolu. Ešte doriešte oblasť tenkých čriev.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Hlboko preliečené až na úroveň atómov a častíc.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Hlboko preliečené až na úroveň atómov a častíc.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Pankreas si vytvoril svet drobných náhradných buniek.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: hlboko preliečené. Vo svaloch vytvorené vhodné genetické mutácie na reparáciu červených krviniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Hlboko preliečené až na úroveň atómov. Krvné riečište dopĺňa, na čo sa zabudlo.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: hlboko preliečené. Organizmus celkovo obnovuje lymfatické riečište. Nové bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: hormonálne žľazy vybudovali pomocné hormonálne bunky v tukových bunkách. Treba tlačiť štítnu žľazu, aby spravila to isté.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: ešte stále vládne tuková chémia v tenkých črevách. Je potrebná diéta, ryby a zelenina.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: všetko ide jedna radosť a nie je čo riešiť.

Geriatrická diagnostika zuby a ústna dutina: treba bojovať o zuby, aby ich organizmus udržal.

Geriatrická diagnostika konečník: ukazuje sa zlepšenie, ale naďalej treba stupňovať tlak na vyliečenie.

Geriatrická diagnostika trvácnosti geriatrického systému: geriatrický systém sa stal trvalou súčasťou neurónov.

Geriatrická diagnostika imunitná: vo výbornej kondícii.

Celkovo v tele prebiehajú správne genetické modifikácie vo všetkých oblastiach. Dvojníci spojili s brušným mozgom svoje sily a smerujú do oblasti kolektívneho vedomia v mieche a tu sa bude upratovať. Stúpa podiel psychiky diktátora pre vlastné bunky, ale ťažko to prijímate. Cvičíte v posilňovni, vo svaloch bežia vhodné blastulové modifikácie. Z poškodených svalov idú molekulárne pásiky a ozdravujú telo. Problémom je ešte stále tukové trávenie a celkovo zlé trávenie v tenkom čreve. Je vhodné držať diétu zo surovej zeleniny a rýb. Nejde o chudnutie, ale o nápravu trávenia. Brušný mozog nemáte pod dostatočnou kontrolou a starecké prejavy stále bežia. Výsledok je tuková chémia.

Pridaj komentár