A 335 – Hudba v hlave –2005-03-01 19:25:39


Stalo sa ti niekedy , ze ti v hlave s velkymi decibelmi hra hudba,ktoru si posul niekde v mediach a ty ju nevies stisit. Je to ako zvukovy nosic,ktory nevies vypnut…Je to hrozne niekedy,….

Saša Pueblo – Hudba v hlave – 2005-03-01 19:27:16


Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky do vášho hlbokého podvedomia. Ako ezoterika ma uchvátil egyptský svet, ktorý v sebe nosíte. No ako terapeuta ma nepotešilo, že veci, ktoré sa vás osobne netýkajú, vám prinášajú psychické a zdravotné problémy.

Zdravotný stav
Mali by ste sa aktívne zaujímať o svoj zdravotný stav. Požiadajte ma o zdravotný profil.

Psychický stav
Aurický obal sa pohybuje mimo fyzické telo. Jednoducho to lieta od vás až do nebezpečných zón psychiatrie a liečebnej starostlivosti. Treba sa vážnejšie zaoberať psychikou.

Povaha
Ste hysterická povaha energeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok chaosu, zmätku a užívanie tabletiek.

Sexualita povahy
Je vysunutá na povrch kože a spôsobuje pocit deštrukcie z vonkajšieho sveta. Máte pocit, že vás chce všetko zničiť.

Pred narodením
Mám pocit, že počas tehotenstva matky ste mali byť dvojičky, no nestalo sa tak. Duša dvojčaťa je vo vás a možno hovoriť o špiritistických sklonoch, ktoré sú vaším hlavným problémom. Treba terapeuticky riešiť.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok neustáleho hrania s vlastným dvojčaťom. Neštandardná psychika.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Charakterizuje to obrázok dvojčiat. Všade dvojčatá, na konci archetyp postavy dvojčiat. Táto schéma vás vháňa do zvláštnych psychických stavov.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Vnímam tu všade dvojčatá.

Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Tu sú uložené astrologické schémy osudu a budúcnosti. Je tu astrologická schéma babylonskej veže, ale aj egyptskej pyramídy. Obidve schémy vás vháňajú do zvláštnych psychických stavov. Ako keby to boli väzby na minulosť a rôzne druhy vplyvov z egyptskej kultúry. Vaša psychika je neštandardná a odvíja sa v nej príbeh zo sveta egyptských pyramíd. Hlbinná terapia nutná.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny. Vaše sny sú plné historických udalostí zo starých svetov. Treba vyriešiť sporné problémy so starými kultúrami.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov v rodostrome na váš súčasný život. Osoba, ktorá sa zúčastnila rôznych archeologických prác v strednej Ázii a Egypte. Mala z toho psychické problémy, ktoré sa preniesli na vás. Neštandardná psychika poznamenaná egyptskou kultúrou.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich najbližších na vaše sexuálne podvedomie v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na Egypt. Povrchová vzrušivosť: na egyptské šperky. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na Egypt. Dosť neštandardné vedomie pre partnerský život.

Traumatické udalosti
Všetko náboženské vo vás vyvoláva traumatické zážitky a aktivizuje deštruktívne sily vo vás.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Saša Pueblo

Pridaj komentár