A334 – Chcem sa vyhnúť chybám – 2005-03-01 19:24:10


Možno to vyznie hlúpo, ale odkedy sa mi narodila malá, mám pocit, akoby vo mne žil niekto iný… A bojujem so svojím detstvom, rada by som sa vyhla chybám mojich rodičov. Tie chyby poznám, napriek tomu, keď som rozčúlená, automaticky ich opakujem. Až keď to zo mňa opadne, uvedomím si to.

Saša Pueblo – Chcem sa vyhnúť chybám – 2005-03-01 19:24:52


Vaša snaha utiecť z reálneho života naberá obrátky. Mali by ste sa spamätať a stabilizovať svoj psychický stav. Uvedomte si, že pokiaľ sa utiahnete až príliš do seba, tak vám budú hroziť psychické problémy.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je dosť vzdialený od fyzického tela. Vaše psychické zdravie potrebuje už pomoc psychológa alebo terapeuta. Neriešenie problémov môže viesť k psychiatrovi.

Povaha
Ste schizofrenická povaha, ktorá je bioenergeticky silne usadená v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Charakterizuje to obrázok chaosu, nejasností, nestabilnej psychiky.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzavretá a utiahnutá do seba. Zlý kontakt s vonkajším svetom.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky sa celkom nedotiahla vo vývoji psychická zložka a nevytvorili sa dostatočne aktivity, ktoré by vás spojili s vonkajším svetom. Ste príliš vnútorná a vo svojom vnútornom svete.

Sexuálne centrum
Je typicky ženské usadené v podbruší. Charakterizuje to obrázok osoby až príliš utiahnutej do vnútra svojej duše. Navyše to aj chcete. Je treba pochopiť, že treba žiť aj vonkajší život a mať to v harmónii.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Klasická schéma: muž, žena, dieťa, starec, 12 postáv, geometrické obrazce. Na konci archetyp osoby, ktorá si bude musieť vybojovať svoj osud a zvládnuť seba aj psychicky.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Neustály útek pred vonkajším svetom. Skúste si to uvedomiť a prestaňte utekať.

Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Je tu astrologická schéma veľkej postavy a zvierat v zverokruhu, ktoré sú uložené na postave. Táto schéma pôsobí na vás negatívne a chce vás vtiahnuť iba do vnútorného sveta. Je to deštruktívna a nebezpečná tendencia do budúcnosti.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny. Celkovo vykazujú túžbu utiecť z tohto sveta do lona vašej matky. Mali by ste prestať po tom túžiť.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov v rodostrome na váš súčasný život. Je tu silný negatívny vplyv predka, ktorý zdivel v prírode.

Pôrod
Nechcelo sa vám do vonkajšieho sveta a nechcelo sa vám fungovať samostatne. V tomto smere spravila vaša matka nesprávne výchovné kroky. Príliš vás chránila a nevystavovala vplyvu vonkajšieho okolia.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich najbližších na vaše sexuálne podvedomie v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na matku. Povrchová vzrušivosť: na detstvo. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: na rozprávky. Mimoriadne nevhodné sexuálne podvedomie pre vzťahy s mužmi.

Traumatické udalosti
Okolo vašej hlavy je veľa čiernych bodiek. Naznačuje to, že keď vidíte batoľa, spôsobuje vám to traumu. Chcete sa vrátiť do lona svojej matky. Nebezpečné tendencie.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať. Viete sa v tomto smere ovládať.

Joga osud
Pokiaľ budete pokračovať na ceste naspäť do obdobia kojenca, hrozí vám psychiatrická liečba.

Saša Pueblo

Pridaj komentár