Individuálna meditácia zo 17.8.02

V Evokačnej škole som začal cvičenie spomenutím si na všetko, čo som už cvičil predtým a to hlavne koncentráciu do oblasti žliaz. Napájanie sa na ľudí, ktorí majú žľazy poškodené a ako sa to prejavuje na ich psychických pocitoch. Postupne som sa koncentroval bioenergeticky do jednotlivých žliaz. Z každej žľazy som tlačil bioenergiu do tepien, žíl, nervov, lýmf a mozgového moku.

Takto som prešiel všetky žľazy. Potom som sa koncentroval na produkciu tých najdôležitejších hormónov v jednotlivých žľazách. Najťažšie sa mi cvičilo v slinných žľazách. Tie ešte nemám v poriadku a budem ich musieť cvičiť častejšie. Nakoniec som cvičil v jednotlivých žľazách koncentráciu, ktorá má podľa prieskumu pôsobiť na iných ľudí. Koncentrácia do štítnej žľazy dovoľuje s inými ľuďmi manipulovať. Koncentrácia do príušníc uvádza iných do autistického stavu, vtedy majú halucinácie. Koncentrácia do hypofýzy vyvoláva u iných stav lásky. Koncentrácia do epifýzy vyvoláva u iných stav pocitu ubližovania. Koncentrácia do prištítnych teliesok u iných vyvoláva radosť.

Koncentrácia do detskej žľazy vyvoláva u iných zbožnosť. Koncentrácia do nadobličiek vyvoláva u iných chuť do práce a aktivity. Koncentrácia do pohlavných orgánov vyvoláva u iných lenivosť. Koncentrácia do slinných žliaz vyvoláva u iných oddanosť. Koncentrácia do lymfatických uzlín vyvoláva u iných poblúdenie.

Pridaj komentár