Keď chcete cvičiť evokačné cvičenia, je nutné preniesť koncentráciu svojich zmyslov do oblasti hormonálnych žliaz ako sú štítna žľaza, prištítne telieska, detská žľaza, pankreas, žlčník, dvanástorník, nadobličkové žľazy, pohlavné žľazy, hypofýza, epifýza, zbytok rastovej žľazy (temeno hlavy), slzné žľazy, príušnicové žľazy, zakrnuté feromónové žľazy a slinné žľaz

Keď ste si naštudovali v anatomických atlasoch miesta určenia jednotlivých žliaz a odcvičili udržanie koncentrácie do jednotlivých žliaz, pristúpite k vsugerovaniu si, že niektorá žľaza je poškodená a chorá. V tejto koncentrácii vám pomôže sústredenie sa na osobu, ktorá ešte žije a má určitú žľazu poškodenú. Vnútorným hlasom žiadate o prepojenie na žijúceho človeka s poškodenou žľazou a zároveň sa cítite ako táto osoba. Po ukončení cvičenia musíte mať pocit, že ste úplne zdravá osoba a chorá osoba opustila vaše fyzické aj psychické telo. Nezabúdajte na takýto postup.

Keď ste sa skoncentrovali zmyslami do niektorej hormonálnej žľazy a navodili si stav poškodenia, začnete mať pocit, že prenikáte dovnútra hormonálnej žľazy. Zároveň jasnovidne vidíte, ako sa okolo vás formuje zvláštny svet bytostí rozprávkového sveta. Keď vidíte, alebo máte pocit, že sa nachádzate v inom svete, môžete začať komunikáciu, ako keby ste vstúpili do rozprávkového sveta. Takéto prieniky robíte do každej hormonálnej žľazy. Keď si vsugerujete, že máte chorobný stav niekoho živého, ktorý má poškodenú hormonálnu žľazu, musíte počítať s tým, že každá chorá osoba má tento svet bytostí iný a zásadne rozdielny.


Pri prieniku vašich zmyslov môže prísť aj k ozdraveniu hormonálnej žľazy, prejaví sa to miernymi potiažami v tejto oblasti (pokiaľ bola hormonálna žľaza v stave disharmónie, teda skrytej choroby). Nedoporučujem vám otvárať týmus (detská žľaza), pretože by ste si mohli spôsobiť privodenie astmatického ochorenia.

Pridaj komentár