Je pre mňa dosť komplikované napísať, aký mám problém, pretože ich je veľa, že neviem ktorá je ten najakútnejší. Všetko to spolu nejako súvisí. Ale nikdy som nemyslela, že to skončí pri drogách. Moja závislosť je čisto psychického pôvodu a prečo to robím dokážem vysvetliť tým, že tak potláčam všetko ostatné, čo nie je verbálneho, ale interného pôvodu a toto je jediný spôsob, ako sa udržať v relatívnej pohode. Neviem sa zaradiť do tohto sveta -od malička vo mne stále žije myšlienka, že Ja nie som z toho sveta… Nie je tu nič, čo by mi spôsobovalo radosť, čo by ma bavilo a o zmysle života ani nehovorím.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky do vášho podvedomia. Prežili ste klinickú smrť a cítiť, že máte hlboké duchovné podvedomie, proti ktorému bojujete úplne nezmyselne. Treba ho žiť a rešpektovať, zároveň dostanete možnosť žiť aj podľa vlastných predstáv.

Zdravotný stav
Je až zaujímavé, že ste si užívaním určitých látok nepoškodili zdravotný stav. Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Dokonca aj hypofýzu, ktorú majú zvyčajne ľudia po vašich skúsenostiach poškodenú.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo okolo tela. Podvedomé obaly sú v tele. Celkovo štandardný psychický stav, čo je tiež zaujímavé.

Povaha
Ste psychicky usadená vo veľkom mozgu. Tu bývajú usadení ľudia, ktorí prežili klinickú smrť.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá psychicky preniká do sveta mŕtvych informačných polí ľudí a zvierat. No je to pasívne a odovzdané. Sexus centrum je v hlave a naznačuje na určité ambície a ciele, niečo dosiahnuť. Charakterizuje to obrázok prenikania do sveta mŕtvych spomienok ľudí a zvierat.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na svet mŕtvych. Povrchová vzrušivosť: magmatické zápisy ľudí, ktorí sa venovali špiritizmu. Pohlavná vzrušivosť: cintoríny a smrť. Citová vzrušivosť: strach a samota. Nerozumiete, čo sa to s vami deje a hľadáte z toho únik. Treba hlbšie pochopiť, kto ste a čo v sebe máte.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali obaly bielych anjelských sfér šamanov. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje záznam človeka, ktorý sa venoval duchovným veciam a ezoterike. Mozoček obal poslania obsahuje záznam o hľadaní hlbokých duchovných právd o človeku a svete mŕtvych. Rodostrom obal obsahuje zápis ženy z rodu, ktorá sa venovala veštectvu a bola v tom výborná. Eros obal obsahuje záznamy o špiritistických seansách a erotizme zážitkov mimo telo. Šaman obal obsahuje zápis o šamanovi, ktorý chodil do zvláštnych stavov cez drogy. 7 obalov spolu obsahuje poznatky z oblasti alchýmie a bylinkárstva. Počas klinickej smrti ste dostali do seba záznam spomienok mŕtvej osoby. Deje sa to každému, kto prežil klinickú smrť. Je to záznam, ktorý sa chcel reinkarnovať a chce pokračovať cez vás v duchovnom raste.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Odmietate prijať podvedomie a hľadáte cesty, ako sa podvedomia zbaviť a môcť žiť bežný život. A to asi nepôjde. Bude rozumnejšie začať žiť to, čo máte v podvedomí a pri tom aj to, čo chcete vy osobne.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vnímať tu hlbokú debatu s podvedomím a agresívne ničenie podvedomia, aby neotravovalo, lebo si chcete žiť svoje predstavy. Podvedomie vo vás vám nedovolí žiť šťastne, pokiaľ nenastúpite duchovný rozvoj.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa začnete venovať duchovnému rozvoju.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.