A 367 – Hľadanie zmyslu života – 2005-03-25 19:54:34


Mam v sebe tuzbu po hladani pravdy a zmyslu zivota. Tomu som venoval poslednych 5 rokov svojho zivota. Dospel som k zaverom, ktore mozem citat aj na Vasej stranke, len … casto som dostaval pocity smutku a bezmocnosti, kedze len malokto ma nebral kvoli tomu (mojmu zaujmu o osobne spoznanie Boha) za „ineho“. Ale aj vdaka Vam sa mi uz sebavedomie zvysilo. Momentalne mojim planom je dostudovat VŠ a nasledne sa zacat plne venovat ezoterike.

Saša Pueblo – Hľadanie zmyslu života – 2005-03-25 19:55:19


 

Možno konštatovať, že vaše hlboké podvedomie je ladené smerom k náboženstvu a meditáciám. Tak isto je k liečbe ľudí. Bohužiaľ, ste povaha, ktorá to sama nedokáže a potrebujete niekoho, aby vás potiahol ďalej.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je uvoľnený a možno hovoriť o určitých psychických problémoch, ktorým sa treba v rámci meditácie venovať.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok silne nábožensky ladenej osoby. Náboženské obrazy.

Sexualita povahy
Je indického charakteru a vytvára bioenergetické centrá na hlave, čele, ústach, hrudi a podbruší. Charakterizuje to obrázok samých náboženských obrazov.

Pred narodením
Cítiť mimoriadne silné náboženské vplyvy na váš vývoj.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a charakterizuje to klasickú mužskú psychiku s určitými ambíciami. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce niečo dokázať.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v zadnej časti mozgu. Všade náboženské obrazy a na konci farár, kazateľ. Mali by ste sa duchovnej oblasti venovať veľmi intenzívne.

Astrológia psychiky
Skúma neuróny veľkého mozgu. Všade náboženské obrazy.

Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Astrologické pravoslávne kresby Veľkej Matky a anjelov. Naznačujú vašu cestu k psychológii a psychiatrii. Duševná oblasť. Medicína a lekárstvo.

Snová astrológia
Snové podvedomie sa správa lenivo a neosobne. Nie je ochotné vám pomáhať. Treba sa venovať snom a vytvoriť predpoklad, aby vám snový proces dával nápady a inšpiráciu.

Rodová karma
Z rodostromu na vás pôsobí silný náboženský a lekársky vplyv.

Pôrod
Mám pocit, ako keby sa odohrával v kostole za účasti svätých.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: je nejasná. Citová vzrušivosť: náboženstvo.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby sú kruhy. Vy ste osoba, ktorá pôsobí na okolie traumaticky. Ste príliš pohodlný a nemáte dynamiku vývoja. Ale to majú všetky epileptické povahy.

Duchovná úroveň
Morálka a etika bežný štandard.

Joga osud
Nemáte v sebe dostatok ctižiadosti a chuti niečo dokázať. Motáte sa na mieste a neviete ísť dopredu.

Špiritistické vedomie
Máte neštandardnú psychiku a možno vás zaradiť medzi špiritistov, teda ľudí, ktorí majú v sebe informačné pole mŕtvej osoby. Bohužiaľ je to duša osoby, ktorá nebola psychicky v poriadku.

Náboženské vedomie
Je podľa automatickej kresby na začiatočníckej úrovni a cesta k živej forme svätcov je ešte ďaleko

Saša Pueblo

Pridaj komentár