A 369 – Kĺby – 2005-03-25 19:59:19


Pobolievaju ma bedrove klby, najma pri vacsej namahe, jedol som aj lieky na klby – bol som bez vacsej zataze, ale nepomohlo mi to. Co mam spravit, aby som sa zbavil tohoto problemu a mohol nadalej venovat svojim zaujmom bez obmedzeni?

Saša Pueblo – Kĺby – 2005-03-25 20:00:06


Vo vašom tele pri diagnostikovaní nachádzam množstvo drobných zápalových procesov a značnú pasivitu nervového systému. Následne zlú vyživovaciu situáciu v tele, neštandardne veľa baktérií v organizme. Nechajte si spraviť bakteriálne krvné testy. No nie vždy lekári niečo nájdu. Treba sa preliečovať liekmi na zvýšenie imunity, ktoré dostať vo voľnom predaji.

Diagnostika Silva objekty: vo všetkých kĺboch sa nachádzajú geometrické objekty a bolesť bude mať hlbšie príčiny.

Diagnostika rieki bioenergie: bioenergetické pomery v organizme sú v poriadku.

Diagnostika kyvadlom: odmieta obkresľovať celý nervový systém, možno ho považovať za destabilizovaný. Kyvadielko obkresľuje nervové dráhy v mozgu, rukách, ale nechce obkresľovať dráhy do nôh, túlavý nerv, miechu, jemné nervové dráhy a ich zakončenia.

Diagnostika Silva údržba: v organizme bežia dva druhy stavov – na jednej strane údržba a oprava a na druhej strane pasivita a nečinnosť. Podľa toho, kde je ako aktívne nervstvo.

Diagnostika automatickou kresbou: veľa sivastých hrubých čiar po celej dĺžke tela. Naznačujú na problémy s nervovým systémom.

Diagnostika rezonanciami: naznačuje na problémy s nervovým systémom.

Diagnostika echolokačná: naznačuje na silnú pasivitu nervového systému a zlé vyživovacie pomery vo svaloch a kĺboch, teda nedostatočný prietok krvi.

Diagnostika astrálna: putujem do vašej miechy, kde nachádzam zápalové plochy, tiež ich nachádzam v mozgovej hmote. Náznaky poštípania hmyzom a určitý typ infekcie. Nie je jasné, či je lekársky diagnostikovateľná. To isté vnímam aj v nervovom systéme. Tú tu drobné zápalové procesy.

Diagnostika bakteriálna: podľa tarotových kariet je štvornásobne prekročené množstvo prípustných baktérií v tele.

Diagnostika totemová: zviera požiera okolo vás hmyz a vyhrýza z tela kliešťov. Naznačuje to na určitý typ infekcie.

Diagnostika hlasivky: poukazuje na lymfatický systém, ktorý si s baktériami nevie poradiť a kvôli nervovej blokácii je pasívny.

Diagnostika vyživovacia: je porušená, organizmus je nedostatočne vyživovaný a výživa odchádza z tela. Baktérie v tráviacom trakte sú nevhodné.

Diagnostika aurická: aurický obal je samá diera a krížiky sú skoro všade. Nervový systém.

Diagnostika špiritistická: bolo by vhodné dať si vyšetriť krv na bakteriálnu situáciu. Pokiaľ vám lekári nič nenájdu, aj to sa môže stať, treba sa preliečiť proti baktériám.

Saša Pueblo

Pridaj komentár