Mojím primárnym problémom je akné, zvýšená tvorba hlienov a s tým súvisiaci problém s chronickou nádchou a rozprávaním na nos, zlá pamäť a schopnosť sústrediť sa, nespavosť, zhoršujúci sa zrak.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Bohužiaľ, máte problém a to sú herpetické vírusy. Oslabená imunita a vysoké riziká do budúcnosti. Odporúčam celoročnú prerušovanú liečbu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo nervové zakončenia v pečeni a v hrubých črevách. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začiatok chorobnosti v týchto dvoch oblastiach. Nervové zakončenia sú napadané mikroorganizmami herpetického charakteru. Odporúčam niekoľkokrát za sebou v určitých intervaloch preliečiť.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny ani dráhy. Stupeň chorobnosti 52, čo je už choroba v ranom štádiu. Lymfatické uzliny majú guľovité zmeny. Možný nábeh v budúcnosti na chorobu lymfatických uzlín. Príčinou sú kmeňové bunky, ktoré sú blokované pri tvorbe a obnove lymfatických uzlín. Chránia sa proti útokom herpetických vírusov. Bunky lymfatického riečišťa sú ako u 80 ročnej zdravej osoby. Odporúčam razantný postup voči herpetickým vírusom.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo neobkreslilo žiadnu z hormonálnych žliaz. Stupeň chorobnosti 14, čo je disharmonický stav. Nedostatočná tvorba hormonálnych látok. Zase uzatvorené kmeňové bunky ako ochrana proti herpetickým vírusom. Hormonálne žľazy ako u 80 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo tuk tela, ktorý produkuje 120 škodlivých látok do tela a podporuje herpetické vírusy. Je pod ich chemickým vplyvom. Kyvadlo neobkreslilo pečeň a hrubé črevá. Všade vládnu herpetické mikroorganizmy. V tvárovej časti sú tak isto herpetické mikroorganizmy zvláštneho druhu.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je oslabená a málo nad normu. V tele je veľa prestarnutých buniek. Tento druh imunity k nim nedosahuje. Neskoršie možné onkologické riziko. Imunita voči mikroorganizmom je hlboko pod normu a môže neskôr prísť k jej úplnému zlyhaniu.

Záver: odporúčam vám razantne sa venovať celoročnej liečbe a likvidácii herpetických mikroorganizmov.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám veľmi pekne za precízne vypracovaný zdravotný profil.
Diagnostikovali ste mi herpetické vírusy v rozsiahlej miere, ktorých symptómy bohužiaľ definitívne mám. Prosím poraďte mi, mám sa s tým zveriť do rúk lekárov a liečiť sa klasickou medicínou, antibiotikami s negatívnym dopadom na imunitný systém alebo je možná nejaká účinná alternatívna liečba? Prosím Vás, navrhnite mi spôsoby liečby, ktorým by som sa mal podrobiť.

POSTUP LIEČBY

Samoliečba nervstva tela: na telo ukladať kolieska petržlenu, hlavne na ruky. Stačí raz do týždňa, ale aj na iné oblasti tela. Nechať pôsobiť aj pol hodinu. Praktizovať asi mesiac a po mesiaci musí byť nutne pauza a následná kontrola. Zároveň užívať dezinfekčné lieky a v tomto prípade antioxidanty z morských živočíchov. Zakúpiť v lekárni po porade s lekárnikom a užívať mesiac, potom mesiac nič. Herpetické vírusy potrebujú prerušovanú liečbu.

Samoliečba lymfatické riečište: popíjať každý deň za pohár čerstvej mrkvovej šťavy. Jesť jablká, ale rozhrýzť aj jadierka. Cez deň niekoľko jabĺk. Omyť si telo raz do týždňa čerstvou citrónovou šťavou – do 2 dcl vody vyžmýkate jeden citrón.  Nechať pôsobiť a osprchovať. Po mesiaci prestávka.

Samoliečba imunity celkovo: kúpte si výrobky a lieky z morských zvierat a rastlín. Striedajte ich po týždni užívania navzájom. Mesiac praktizovať a mesiac nič. A kontrola, ako ste na tom.

Samoliečba imunity voči zhubným bunkám: silné dýchanie pri športovaní. Prekysličiť dýchaním celé telo. Silné a násilné dýchanie a následne koncentrácia na určité časti tela. Nekoncentrovať sa pri dýchaní do hlavy. Robte tak raz do týždňa.

Po mesiaci sa ohláste na kontrolu a zváženie následnej liečby.

Pridaj komentár