Požiadali ste ma po čase, aby som spravil kontrolu vášho zdravotného stavu a geriatrický profil. Verím, že oceníte informácie o vašej dlhovekosti a nastavíte sa, aby ste sa dožili viac ako 100 rokov. Teším sa na ďalšiu spoluprácu pri obnove vášho zdravia. Podrobnejšie o geriatrických prípadoch a postupoch si nájdete v Geriatrickej poradni. Odporúčam pravidelne čítať.

Geriatrická diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: základné neurónové bunky sú v kondícii 40 ročnej osoby. Trvalo vysoká je hladina U vitamínu v tele, čo zabezpečuje ich výbornú obnovu.

Geriatrická diagnostika krvné riečište: základné bunky sú v stave ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky v dobrej kondícii. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: základné bunky ako u 70 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú, ale spinkajú a kostná dreň sa zle obnovuje. Odporúčam raz do týždňa natretie maslom, do ktorého dáte čerstvú nasekanú vňať z petržlenu. Realizovať 10 krát s odstupom 7 dní. Natrieť celé telo, nechať pôsobiť asi 5 minút a osprchovať.

Geriatrická diagnostika nervstvo, nervové dráhy: základné bunky ako u 20 ročnej osoby. Tiež je v tele vysoký obsah E vitamínu. Výborné z hľadiska dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika lymfatických uzlín: základné bunky ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky majú dostatočnú výkonnosť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: bohužiaľ, táto oblasť má chorobný stav 42, čo je začínajúca chorobnosť. Základné bunky sú ako u 80 ročnej zdravej osoby. Odporúčam obklady z uhorky, zeleru, mrkvy na telo, hlavne oblasť rúk. C vitamín prenikne do tela inak a zabezpečí obnovu pankreasu. Robte tak raz do týždňa aj pol roka. Celkovo máte v tele nedostatok vitamínu C. Konzumujú ho enormne svaly, ktoré sa držia vďaka tomu vo výbornej kondícii ako u 20 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: základné bunky aj kmeňové bunky sú v dobrej kondícii ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika sleziny: základné bunky ako u 20 ročnej osoby, kmeňové bunky tiež v poriadku.

Geriatrická diagnostika pečene: základné bunky ako u 20 ročnej osoby, kmeňové bunky dostatočná vitalita.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: základné bunky v kondícii 20 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky v kondícii. Všetko v poriadku a preniká dobre do tela.

Geriatrická diagnostika mozgová hmota, tuk, svaly, koža, orgány tela: základné bunky obličiek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sú bohužiaľ vyčerpané. Treba zaviesť špeciálny režim na obnovu buniek obličiek. Zahájiť kúpele s prídavkom rašeliny. Za dve veľké hrste rašeliny dať namočiť na pár hodín do veľkého hrnca, radšej dajte viac rašeliny ako menej. Rašelinu zliať a vodu mierne prihriať, nie variť. Omývať celé telo raz do týždňa. Realizovať aj pol roka. Spravte si z rašeliny vankúšiky prikladajte na telo. Rašelina musí byť suchá a látka hustá a najlepšie dvojitá. Spávať s vankúšikmi ako s hračkami.

Geriatrická diagnostika tukový orgán: kyvadlo tukový orgán neobkreslilo. Produkuje asi 12 škodlivých látok pre telo. Odporúčam liečiť a zmeniť stav. Omývanie raz do týždňa močom, do ktorého dáte čierne múmio, asi jednu tabletku. Omyť, počkať 5 minút a osprchovať. Na tele nesmú byť poškodené miesta, odreniny, rany. Tabletku najskôr rozpustite osobitne v malom množstve vody. Realizovať raz do týždňa asi 10 krát.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Pridaj komentár