Mám záujem o zmenu životného štýlu, už sa aj čiastočne pokúšam, ale určite je pre mňa potrebná zásadná zmena. Preto by som Vás chcel poprosiť o zoznam zmien, ktoré je nutné urobiť. Mám chuť dožiť sa vyššieho veku a dostať sa v ezoterike výrazne ďalej.

Vypracoval som vám už niekoľko profilov psychického a fyzického zdravia. Pokiaľ nechcete mať v budúcnosti nepríjemnosti rozsiahleho charakteru, odporúčam zmeniť životný štýl. Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Geriatrická detoxikácia tukového orgánu: do vane napustíte teplú vodu a nakrájate na kocky bochník chleba. V takomto kúpeli vydržíte 20 – 30 minút. Zopakovať raz do týždňa. Cieľom je zbaviť sa toxicity v tukovom orgáne.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: podľa diagnostiky tu nemáte vitálne kmeňové bunky. Je treba zabezpečiť perfektnú údržbu lymfatického riečišťa. Dvakrát do týždňa si natrite celé telo rozšľahanými vajíčkami, bielka aj žĺtka. Necháte chvíľu pôsobiť a poumývate. Realizovať dvakrát do týždňa po dobu 3 mesiacov.

Geriatrická liečba svalov: obnovu svalov je možné dosiahnuť iba mikropoškodzovaním svalov napr. akupunktúrou, otĺkaním hrubými palicami zviazanými na jednom konci, posilňovaním s postupným zvyšovaním váhy. Absolvovať kurz posilňovania.

Geriatrická liečba srdca: začať užívať lieky a bylinky na posilnenie činnosti srdca. Vybrať intuitívne v lekárni. Užívať aj pol roka. Časté šúchanie rúk do horúca a prikladanie na srdce.

Geriatrická liečba žalúdka: natieranie vajíčkami bude pôsobiť aj sem. Ležať na zemi a pod chrbát v oblasti hrude zrolovať uterák. Vydržať ležať aj 20 minút. Raz do týždňa.

Geriatrická liečba sleziny: odporúčam chodiť plávať, vodoliečbu, perličkový kúpeľ, škótske striky a iné procedúry. Raz do týždňa po dobu 3 mesiacov. Hydroterapie.

Geriatrická liečba prostaty: nazbierajte si pagaštan konský, ošúpte a ukladajte do danej oblasti. Živicu z púčikov dostávajte do tela cez prsty. Raz týždenne po dobu 3 mesiacov.

Pridaj komentár