Chcela by som Vás poprosiť o vypracovanie partnerského profilu. Veľmi mi na tom záleží, pretože by som chcela mať harmonické manželstvo a niekedy človek nevie, ako má niektoré situácie riešiť, aby neurobil chybu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš vzťah s partnerom. Skôr to pripomína vzťah jednovaječných dvojčiat, čo je celkovo výborné. Bodaj by aj iní mali takýto vzťah! Na vašej strane sú potencie pre hlbší vzťah lásky. Bohužiaľ, partner je schopný iba harmonického vzťahu. Myslím si, že so vzťahom môžete byť spokojná.

Zdravotný stav ona
Problém s nedostatočnou reakciou na mikroorganizmy. Imunitný systém nereaguje správne.

Zdravotný stav on
Kyvadlo neobkreslilo z celého tela iba pečeň. V určitej časti je veľa mŕtvych buniek. Boli neštandardné a organizmus ich úspešne zlikvidoval. Celkovo vysoká hodnota imunitnej reakcie voči neštandardným bunkám.

Psychický stav ona
Aurický obal psychického zdravia je okolo fyzického tela dobre usadený. Podvedomé obaly sú ukotvené v tele. Psychika je stabilná.

Psychický stav on
Aurický obal psychického zdravia je mierne vyosený mimo tela. Vhodné je starať sa o psychický stav na úrovni psychológa. Podvedomé obaly sú v tele. Viac menej chaos, nekľud a prílišné pracovné nasadenie.

Povaha ona
Ste svojimi psychickými prejavmi usadená v strednom mozgu, ktorý je v strede hlavy. Je to klasická psychika, ktorú majú ľudia dnešnej doby bežne.

Povaha on
Psychické prejavy sú posunuté do aury okolo fyzického tela, čo nie je bežná psychika a je typická pre indických jogínov. Psychické prejavy okolo tela sú silnejšie ako vo vnútri.

Celkovo sa vhodne dopĺňate. Vy ste vo vnútri zostali čiastočne v detskej psychike a partner má vyspelejšiu psychiku. Je cítiť v tejto rovine súlad.

Sexuálne podvedomie ona
Sexuálne ste usadená v podbruší, čo je klasická ženská psychika. Celková vzrušivosť: je na vzťah s partnerom. Povrchová vzrušivosť: stať sa doslova partnerom. Pripomína to jednovaječné dvojčatá. Pohlavná vzrušivosť: má indický alebo arabský nádych. Všetko v rovine trochu dievčenského blbnutia. Citová vzrušivosť: s partnerom mať vzťah ako dvojičky. Obal sexuálneho podvedomia obsahuje obrazy o žene, ktorá má množstvo detí a zdatného „samca“. Je otázka, ako sexuálne vedomie uspokojujete a ako sexuálne žijete.

Sexuálne podvedomie on
Sexuálne centrum je uložené v hlave, čo je klasická mužská psychika. Celková vzrušivosť: má deštruktívne tendencie a plno čiernych anjelských sfér. Určitá posadnutosť ženskými energiami a spokojnosť z prevahy nad ženami. Povrchová vzrušivosť: ako chlapček, ktorý hľadá svoju matku a návrat do jej lona. Pohlavná vzrušivosť: je viac snová ako fyzická. Citová vzrušivosť: na partnerku z rozprávky. Obal sexuálneho podvedomia obsahuje negatívny vzťah k ženám v zmysle potrestania a vyhnania z raja. V zásade s týmto podvedomím žije.

V rovine sexuálnej vytvárate vzťah dvojičiek skôr z vašej strany a od partnera je vzťah syn a matka. Nemožno hovoriť o klasickom sexuálnom vzťahu a túžbe po fyzickej sexualite. No v zásade sa v tejto oblasti dopĺňate.

Akí ste ľudia
Obidvaja máte okolo seba oblú auru, zmýšľate pozitívne.

Láska
Nemôžem hovoriť o obojstrannej plnej a otvorenej láske. Srdiečko je na vašej strane. On má iba harmóniu a hlbší stav lásky s vami nevytvoril.

Predpoklady na lásku ona
Vychádzate z prostredia, kde mali rodičia okolo seba srdiečka, aj si boli vnútorne blízki v láske. Teda predpoklad na hlboký vzťah s parterom máte v sebe a nebol zatiaľ naplnený.

Predpoklady na lásku on
Vychádzal z prostredia, kde na jednej strane vládla harmónia, ale aj deštrukcia. Teda nemá v sebe predpoklady pre hlbšie vzťahy na báze zamilovanosti. Aj tak si vybral to lepšie a to je harmónia. Keby chcel viac, tak by to musel pochopiť a vnútorne sa zásadne zmeniť.

Vzájomné vzťahy
Rovnoprávnosť vo vzťahu nie je, on je viac ako ona. Romantické on aj ona majú spoločné. Vzťah ako malé detičky obidvaja odmietate. Racionalita vo vzťahu je na strane partnera. Kamarátsky vzťah funguje. Nezávislosť vo vzťahu odmietate a pestujete silnú závislosť na sebe. Žiarlivosť skôr na vašej strane. Spoločná symbióza na strane partnera, u vás nie. Niečo sa vám nezdá. Objektívny pohľad vo vzťahu máte obidvaja. Sebectvo vo vzťahu je na strane partnera.

Pridaj komentár