Liečba

Dátum zberu: 28.07. 2013
Strana 1 z približne 29 výsledkov
 
Ako sa lieči cukrovka?
 
m7
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
 
Antibiotikum
Spočíva v aplikácii liekov proti bolesti, infúzií vo veľkom množstve, zamedzení príjmu potravy, zavedením nasogastrickej sondy a náhradou stravy v infúznych roztokoch. Pri rozvoji celkového zápalu podanie širokospektrálnych antibiotík. Pravidelná kontrola stavu vnútorného prostredia a liečba jeho porúch.
 
Vanád
Posledné výskumy naznačujú, že niektoré zlúčeniny vanádu priaznivo ovplyvňujú stav chorých na cukrovku (diabetes mellitus), ale presný opis funkcie vanádu v metabolizme cukrov zatiaľ nie je známy
 
Antidiabetikum
Antidiabetikum je prostriedok pôsobiaci proti cukrovke, napomáhajúci alebo doplňujúci liečbu cukrovky.
 
Inzulín
Inzulín je lekársky využívaný na liečbu rôznych podôb cukrovky. Pacienti s cukrovke I. typu sú životne zavisli na podávaní inzulínu (väčšinou injekčne), pretože tento hormón nie je viac interne vylučovaný. Pacienti s cukrovke II. typu sú často voči inzulínu odolní (ich tkanivá slabo reagujú na jeho normálnu hladinu) a trpia tak vlastne jeho relatívnym nedostatkom. Až 40% pacientov s týmto typom môže nakoniec vyžadovať inzulín, ak iné lieky pri kontrole hladiny glukózy v krvi nemajú dostatočný účinok.
 
Inkretín
Inkretíny sú hormóny vylučované enterokrinními bunkami tenkého a hrubého čreva v reakcii na príjem potravy. Ich hlavnou funkciou je stimululovat syntézu a sekréciu inzulínu v pankreatických β-bunkách a podporovať životnosť týchto buniek stimuláciou rastu a množeniu a inhibíciou apoptózy.
 
Diabetická dieta
 
Radioaktívne mikrorganizmy
 
Kmeňové bunky a transplantácia
 
Kôrnatec jedovatý – zdroj novej liečby diabetu
 
Bionický pankreas
Inteligentná inzulínová pumpa z malým počítačom
 
Bandáž žalúdka
Tento zásah na žalúdku môže výrazne ovlyvniť cukrovku druhého typu a u n iektorých prípadoch viesť vzliečeniu cukrovky
 
Žlčovod a jeho presun mimo dvanástorniku
Stane sa, že žlč v dvanástorniku zateká až do pankreasu a tam ničí jeho bunky a tak sa žlčovod presunie pod dvanástornik a to operačne. A pomôže to pankreasu.
 
Leptín
Je to hormón, ktorým sa dá liečiť cukrovka druhého typu a vlastne ide
pravdepodobne o to, že Leptín v prívesku mozgovom si nájde priamo cestu do tukových buniek a svalových buniek a produkuje inzulín a iné hormóny na riadenie cukru v krvi do buniek.
 
Ghrelin
 
Leptín – Ghrelin
 
EBAY- Kompletný servis pre nákupy v USA, dražby na eBay a zasielanie balíkov z USA pobočky v Čechách a v Anglicku
 
Podobná služba nákupu v zahraničí – Nákupy v USA, zásielky z USA + FB
 

Comments are closed.