Modifikácia tuku a tukového orgánu tela za účelom tvorby látok, ktoré už organizmus človeka neprodukuje. Prípadne látok, ktoré liečia organizmus, prispievajú k dlhovekosti a vysokej psychickej výkonnosti.

Budem tu rozoberať problematiku modifikácie tukového orgánu počas jedného týždňa. V prvom rade mám silnú motiváciu, aby som dosiahol úspech v modifikácii tukového orgánu. Pravidelne sa programujem, že chcem žiť dlhodobo, bez zdravotných problémov a som pripravený pre to spraviť doslova čokoľvek. A k tomuto sa neustále programujem. Každý prejav chorobnosti treba brať vážne a vytrvalo mu venovať pozornosť. To isté platí aj pre psychickú výkonnosť, aj tu treba chcieť využívať mozog a psychiku na plné obrátky. Teda mať intelektuálne ambície hviezdneho charakteru.

Celý geriatrický program začína začiatkom týždňa, vtedy sa venujem diagnostike zdravotného stavu ľudí, ktorí praktizujú geriatrický program. Musím sa do nich vciťovať, diagnostikovať ich stav a odporučiť im, ako majú pokračovať. Potom mám každý týždeň prednášku na tému geriatria a tú si musím pripravovať aspoň hodinu. Tak isto robím veštecký výskum osôb, ktoré v histórii žili extrémne dlho. Potom mám každý týždeň jednu alebo dve prednášky na túto tému. A samozrejme niekoľko konzultácií okolo geriatrického programu modifikovania tuku.

Ďalej som si nainštaloval do počítača ako tapetu obrázok jaskyne, na ktorý sa pri zapnutí počítača chvíľu pozerám. Na obrázky jaskýň sa pozerám počas prednášok, ale aj špeciálne asi jednu hodinu si prezerám obrázky jaskýň na internete. Máme na stránke vytvorenú galériu internetových stránok, ktoré sa venujú problematike jaskýň po celom svete. Pri pozeraní jaskynných obrázkov sa usilujem o to, aby pôsobili do tuku tela čo najaktívnejšie. Teda v spomienkach upravujem tvary jaskýň tak, ako je to najefektívnejšie. Zároveň sa na diaľku psychicky napájam na jaskyne. Tak isto sa napájam na záznamy tých, ktorí sa liečili v jaskyniach. Zároveň si spúšťam zasvätenie do geriatrických programov a všetko ešte ráznejšie aktivizujem. Som skoncentrovaný do oblasti brušného mozgu v stene čriev, kde je pud sebazáchovy, ktorý naznačuje, čo robiť a ako upravovať obrázky jaskýň.

Neustále sa kontaktujem na pud sebazáchovy, ktorý si predstavujem ako postavičku, ktorá je cez nervstvo z čriev napojená na tukový orgán a dožaduje sa toho, čo sa bude robiť a čo sa bude jesť. To dopomáha zmeniť biochémiu organizmu v oblasti tráviaceho traktu. Treba prepojiť biochémiu v tuku tele s biochémiou trávenia. Tu vlastne vzniká základný problém, pretože geriatrický program robia celkovo zdraví jedinci a nie ako to bolo v histórii, že tomuto programu sa nevedome venovali hlavne ľudia, ktorí nemohli jesť, tráviť potravu a snažili sa živiť cez kožu. Teda modifikácia tuku vyžaduje prepnúť trávenie a celkovo chémiu tela na iný režim. A toto dolaďovanie vyvoláva dočasné hnačkovanie, psychickú únavu, emocionálnu nevyrovnanosť. Napríklad aj točenie žalúdka. No rýchlo to prechádza. Nepríjemnosti výraznejšie vznikajú, keď sa týždenne dosahuje tvorba nových chemických látok v celkovej hodnote 1000 látok. Teraz mám tvorbu asi 8 200 látok a týždenne rastiem pravidelne o 1000 látok, čo je veľká zaťaž pre organizmus a psychiku. Doporučená dávka rastu je tak do 400 mesačne a ešte menej. No niektorí nečakane skočili aj o 2 000 látok naraz. Vtedy točí žalúdok a hnačkuje sa asi jeden deň.

Počas týždňa v posilňovni robím mikronatrhávanie svalov. Zapisujem si váhy a cvičím s izolovanými svalom. Vždy cvičím iba jeden druh svalov a potom druhý typ svalov. Robím tak dvakrát do týždňa. Potom asi hodinu šliapem na zariadení a prudko sa kyslíkovo predýcham. Po skončení kyslíkovej kúry sa poumývam močom a potom jadrovým mydlom na pranie prádla. Týmto mydlom sa umývam stále, nepoužívam iné.

V sobotu preberám pravidelne nové alebo doplňujúce prípady v geriatrickom prieskume tých, ktorí sa dožili vysokého veku. Zároveň konzumujem povinnú dávku kapusty asi za jeden veľký tanier k normálnemu jedlu. Počas týždňa skonzumujem asi 4 surové žĺtka. Zároveň neustále držím diétu delenou stravou a hladujem. Tukový orgán sa rád usiluje vytvoriť nové modifikácie v novom tuku a to mu nebude dovolené.

Najväčší nápor na tukový orgán čaká v nedeľu, to si spustím všetky tri zasvätenia do geriatrického programu a spoločne so zasvätením prechádzam, čo som doposiaľ vytvoril v tukovom orgáne a to dlaňovky, palcáky, hviezdičky, dlhé pásy, prerušované pásy a granátové jabĺčka. Všetko modifikácie sme pomenovali takými výrazmi. Takéto programovanie a vizualizácia trvá aj dve hodiny. Potom si spravím veštecky profil, čo treba robiť ďalej, ako pokračovať a čo si treba zohnať. Naposledy to bola hlina z lomu. Taká hlušina, do ktorej sa nedá nič zasadiť. Pravidelná túra a cucanie konárikov rôznych stromov, ktoré treba dobre poznať. Púčiky otrhám a cucám horčiny.

Večer nasleduje celá šnúra terapií. Natieranie čiernym a hnedým múmiom, potom obklady tela, používam čerstvé mäso, ovocie, drevné uhlie, rašelinu a hlinu z lomu alebo jaskyne. Všetko ide na telo asi na hodinu. Končím vtedy, keď mi je zle. Nasledujú ďalšie kúry ako omytie tela močom, rozpustenou sírou. Potom šúchanie rašelinou, hlinou z jaskyne. Potom ide na telo med, čokoláda a rôzne druhy potravín. Nakoniec všetko zmyjem a vydrhnem sa jadrovým mydlom na pranie. Potom ešte zjem slnečnicové semiačka buď so syrom, alebo s nugetou. Nasleduje natretie tela maslom, vyškrabem z hovädzej kosti surový špik aj s úlomkami kostičiek a všetko natriem na telo. Na koniec idú olejčeky zo slnečnice, z obilnín a orgovánových semien.

Takto nejako vyzerá geriatrický týždeň naplnený snahou o modifikáciu tukového orgánu tela.

Pridaj komentár