Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel a odhadol, prečo priberáte. Príčina je v procesoch starnutia. Poškodenie trávenia. Zmena na násilnú tukovú chémiu a odporúčam celý systém trávenia preliečiť a dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika prívesku mozgového: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už chorobný stav. Príčina chorobnosti je značné trvalé poškodenie buniek v tejto oblasti. Vnútro ani anjelské sféry to nechcú a nevedia liečiť.

Geriatrická diagnostika slinných žliaz: kyvadlo ich neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70. Príčina chorobnosti je veľa mŕtvych buniek a sliny sú pripravené všetko spracovať na tuky.

Geriatrická diagnostika centra riadenia biochémie v strednom mozgu: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je v starnutí. Už utíšiť všetko a zaliať tukom a hotovo.

Geriatrická diagnostika žalúdka a štiav: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. No sú zorientované všetko zmeniť a upraviť na tuk.

Geriatrická diagnostika tenkých čriev: kyvadlo ich obkreslilo. Slabých miest je dosť. Tukové trávenie vládne telu. Ostatné oblasti trávenia cukrov, bielkovín, vitamínov a podobne sú silne blokované. Organizmus je zasycovaný tukmi. Nedostatočná tvorba pepsínov.

Geriatrická diagnostika žlče z pečene: už nedostatočná tvorba žlče pre tráviace procesy. Bunky nestíhajú produkovať žlčové kyseliny.

Geriatrická diagnostika pankreasu a trávenia: už nevnímať žiadne produkty z pankreasu do tráviaceho systému, iba do krvi.

Geriatrická diagnostika hrubého čreva: vychytáva ďalšie tuky z trávenia do tela.

Geriatrická diagnostika svalov a spaľovanie tuku: nosné svalstvo sa izolovalo od spaľovania tukov a požiera svoju podstatu. Kostrové svalstvo spaľuje tuky, ale kapacitne nestíha.

Geriatrická diagnostika tukových buniek: v tuku produkujete 10 miliónov užitočných látok a tie vyživujú organizmus. Tukové bunky v zásade odmietajú prijať tuk, ale tuková oblasť tenkého čreva to do nich natláča, či chcú, alebo nie. Najviac to natláča do tukových buniek bokov a stehien.

REAKCIA NA PROFIL

Prečítala som si profil, vôbec ma nepotešil, ale aspoň viem, v čom je problém. Vďačne prijmem každú radu, riešenie, zabojujem, mám záujem preliečiť si a udržať, čo sa dá.

Geriatrická liečba trávenia

Do každého nápoja pridáte Hofmanské kvapky, ktoré vám namiešajú v lekárni. Praktizovať 3 mesiace. Aj do čistej vody, ktorú budete piť.

Všetko jedlo pofŕkať roztokom múmia, ktoré je rozpustené vo vode. 1 tabletka čierneho múmia do 1 dcl vody. Praktizujte mesiac na všetko jedlo.

Ku všetkému jedlu tabletky s obsahom železa. Stačí aj štvrť tabletky. Praktizujte aj 4 mesiace.

Kúpte si 2 balenia Slimball a užívajte podľa predpisu.

Užívajte C.L.A. 1000 tabletky podľa návodu na úpravu trávenia v hrubých črevách.

Behať na bežiacom páse, bicykel, potenie a vlastná masáž tela pod sprchou. Každý deň aspoň hodinu. Teplo sa naobliekať, popíjať destilovanú vodu asi 3-4 dcl denne. Začať každý deň cvičiť klasický Pilates podľa knižiek.

 

Pridaj komentár