Chcela by som Vás prosiť popri vypracovaní hodnotenia geriatrického programu o podrobnejšie prezretie môjho svalstva. Mám pocit, že nie je v poriadku. Ak necvičím viac ako týždeň, bolia ma svaly. Ďakujem veľmi pekne.

Požiadali ste ma, by som veštecky odhadol stav vo vašom organizme (B141). Môžeme povedať, že je to jedna báseň. Vediete si na jednotku s hviezdičkou. Samozrejme, treba liečby dotiahnuť na molekulárnu úroveň, ktorá ešte nevykazuje kvalitu.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Epitelové bunky sú opravené. Génové sekvencie opravené. Ešte nie je génová sekvencia pre dlhovekosť. Molekulárna úroveň rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Bunkové jadrá dobrá životnosť. Génové sekvencie opravené. Molekulárna úroveň rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Epitelové bunky sú opravené. Génové sekvencie opravené. Ešte nie je génová sekvencia pre dlhovekosť. Molekulárna úroveň rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: všetko v poriadku. Génové sekvencie čisté, ale nie sekvencia pre dlhovekosť. Dcérske bunky v poriadku. Biele krvinky sa vyzbrojujú. Detská žľaza je kompletne funkčná. T a B lymfocyty sa kódujú dobre. Imunoblasty sú v kondícii. Generujúce bunky sa pretekajú vo výkonnosti. Imunoblasty pracujú vo vnútri buniek ako švédske hodinky. Úspešné naštartovanie imunity. Celkovo imunita výborná. Molekulárna úroveň oceľové laná.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. V pečeni všetko v poriadku. Orgániky opravené. Mitochondriálne jadrá opravené a nastavená dlhovekosť. Génové sekvencie opravené. Ešte nie je génová sekvencia pre dlhovekosť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Epitelové bunky sú opravené. Génové sekvencie opravené. Prítomná aj génová sekvencia pre dlhovekosť. Molekulárna úroveň rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v poriadku. Génové sekvencie čisté. Molekulárna úroveň rozpadané guličky. Masívna produkcia hormónov pre telo.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Génové sekvencie opravené. Ešte nie je génová sekvencia pre dlhovekosť. Molekulárna úroveň: budujú sa oceľové laná, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: produkujete asi 6 miliónov užitočných látok, čo je výrazné zlepšenie. Všetko nateká do tela.

Geriatrická diagnostika svalov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Svalové platničky sa reparujú a momentálne prebieha masívna rekonštrukcia.

Geriatrická diagnostika vyživovania organizmu: všetko v poriadku. Organizmus je vzorne vyživovaný. Prívesok mozgový, slinné žľazy, tráviace žľazy, tenké črevá, hrubé črevá a svaly spaľujú tuk dobre.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí, génové sekvencie dlhovekosti a molekulárne oceľové laná: prikladajte si na telo obrázky buniek a molekúl, ktoré si môžete vytlačiť z internetu. Robte tak pokiaľ možno pravidelne každý 2-3 deň po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba nervstva, génové sekvencie dlhovekosti a molekulárne oceľové laná: do vrecka dajte ulity slimákov a prikladajte na telo aspoň 15 krát po 30 minút v priebehu 2 mesiacov.
Do vrecka vložte alobal stočený na tenkú nitku ako špagát a sformovaný do špirály. Vyrobte si aspoň 20 kusov a prikladajte na telo aspoň 30 krát po 30 minút po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba pankreasu: liečba prebehne ako u nervstva.

Geriatrická liečba kostnej drene: zabaľte do alobalu jablko, hrušku, mrkvu, kaleráb, pomaranč a podobne. Vždy priložte jeden kus na telo. Spolu 10 krát po 20 minút počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: liečba prebehne ako u nervstva.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: liečba prebehne ako u nervstva.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: liečba prebehne ako u neurónov.

Geriatrická liečba orgánov tela: liečba prebehne ako u kostnej drene.

Geriatrická liečba tukového orgánu: prikladať na telo alobal o určitej veľkosti a posúvať po tele. 3 krát za 2 mesiace treba prejsť celé telo. Žltým jadrovým mydlom šúchať kožu za sucha a potom osprchovať. Robte tak aspoň 10 krát za 2 mesiace.

 

Pridaj komentár