Chcel by som vás poprosiť o vytvorenie geriatrického profilu a následne na základe výsledkov aj geriatricky program.

Požiadali ste ma, aby som odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 140). V zásade postupujete ďalej, ale nie dôsledne a precízne. Navyše ste systém prinútených pudov zatvorili a počet tukových jednotiek je nulový. Treba naštartovať systém a dotiahnuť liečby. Ešte vás čaká imunitný systém, tráviaci systém, génová línia, molekulárna a energetická línia. Tak ideme ďalej.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta sa nachádzajú vo viacerých oblastiach. Epitelové bunky sú opravené. Mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy v mitochondriálnom jadre sú spevnené. Gén devastačný ste zlikvidovali. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky a potrebujeme oceľové laná.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Chromozómy sú spevnené a opravené. Molekulárna štruktúra riziková, rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú zosilnené a obnovené. Molekulárna úroveň rozpadané guličky.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú opravené. Chromozómy v bunkách kostnej drene zostali bohužiaľ rozpadané. Dcérske bunky naďalej poškodené. Biele krvinky slabá vitalita a zmätok. T a B lymfocyty sa raz kódujú na detskej žľaze a raz nie. Imunoblasty ako ďalší produkt T a B lymfocytov chaos. Generujúce bunky tuláctvo a žiadna poctivá práca. Imunoglobíny letargia a nechuť. Celkovo statický systém detskej žľazy je v celom tele pasívny. Treba pokračovať v liečbach. Celkovo je imunita pasívna a oslabená. V tele sú premnožené dobré mikroorganizmy. Agresívne vírusy a mikroorganizmy sú v tenkých črevách. Hrubé črevo má rizikovú mikroflóru, treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Epitelové bunky opravené. Chromozómy spevnené. Molekulárna úroveň je rozpadaná.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú opravené. Orgániky a epitelové bunky opravené. Mitochondriálne jadrá dobrá životnosť. Chromozómy pozošívané a upravené. Génová sekvencia na devastáciu vám zostala. A znovu treba liečbu. Molekulárna úroveň rozpadaná a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Nadobličková žľaza je v poriadku. Epitelové bunky a bunkové jadrá sú opravené. Chromozómy napravili svoj tvar a sú vyrovnané. Génová rovina je čistá. Molekulárna úroveň horor a treba dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Všetko opravené a vyčistené. Organizmus sa vzorne postaral. Molekulárna úroveň rozpadané uhlíkové väzby.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: bohužiaľ ste si neudržali tvorbu užitočných látok v tukových bunkách a klesli ste na 0. Treba to znovu navýšiť. Začali ste tukové modifikácie ako palcáky, dlaňovky demontovať ako zbytočné.

Geriatrická diagnostika pudov: začali ste pudy zatvárať a likvidovať. „Treba ich vyhodiť a hotovo. To zvládne dobrá vôľa a disciplína“. Zmeňte prosím prístup.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za vypracovanie geriatrickeho profilu. Trochu ma prekvapilo, ze som system pudov zatvoril a klesol vo vyrobe tukovych jednotiek na nulu, pretoze teraz sa pravidelne kazdy den venujem meditaciam na rozvoj geriatrie. Ale zrejme to prehanam a mozno by som mal na podvedomej urovni nechat pudy pracovat vlastnou cestou a nie mojou… Chcel by som vas poziadat o radu, co robim nespravne, a ci by ste mi mohli vypracovat geriatricky program – mozno by stacilo zacat systematicky s nastartovanim tukovych jednotiek, pudov, s imunitnym a traviacim systemom.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba génových sekvencií dlhovekosti a molekulárnej úrovne

Tenký kovový drôt namotajte do tvaru paličky a dajte medzi drôt guličky z alobalu priemeru 2 cm. Ukladať na telo aspoň 10 krát na 15 minút počas 2 mesiacov.

Prikladať na telo rajčinu asi 5 krát na 1 hodinu počas 2 mesiacov.

Zopakovať sírové kúpele s kryštalickou soľou z borovice. Stačí aj omývanie tela asi 7 krát po dobu 2 mesiacov.

Zabaliť končeky prstov do alobalu asi 3 krát po 20 min. počas 2 mesiacov.

Vytvoriť z alobalu postavičku človeka veľkú 20 cm a prikladať na telo asi 5 krát na 10 minút počas 2 mesiacov.

Drobné kúsky hliníkového plechu poukladať na seba, aspoň 5 kusov. Zabaliť do alobalu a dovnútra dať pár bobúľ hrozna. Priložiť na telo raz na 2-3 hodiny.

Geriatrická liečba tukového orgánu
Vrátiť sa k umývaniu mydlom na pranie – biele. Spraviť zmes čierneho múmia a kúskov slimačích ulít. Šúchať telo aspoň 5 krát po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba pudov
Psychoterapie, počúvať zvuky prírody. Prechádzky do prírody, do parných kúpeľov, masáže a erotika. Ste vystresovaný a extrémny tlak na pankreas. Dajte pozor, aby to neskončilo v raji cukrovkárov. A športovať, koľko sa len dá.

Pridaj komentár