Chcela by som Vás poprosiť o vypracovanie nového geriatrického profilu po 2 mesiacoch liečby. Predpísané terapie som absolvovala všetky.

Požiadali ste ma, aby som veštecky pozrel, ako si vediete v celkovom ozdravení organizmu (predošlý profil B 153). Niečo robíte dobre a postupujete ďalej. No v tom najdôležitejšom a to je vaša imunita, nepostupujete a liečby ste psychicky zablokovali. Vhodná psychoterapia je nutná.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko v poriadku. Molekulárna úroveň zatiaľ iba špagátiky, čo je zlepšenie a treba pokračovať k oceľovým lanám.

Geriatrická diagnostika nervstva: všetko v poriadku. Molekulárna úroveň sa nenapravila a treba zopakovať.

Geriatrická diagnostika pankreasu: všetko v poriadku. Molekulárna úroveň sa opravila a sú tu špagátiky. Treba pokračovať k oceľovým lanám.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: všetko v poriadku. Molekulárna úroveň sa opravuje a už všade špagátiky. Potrebujete oceľové laná.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko v poriadku. Molekulárna úroveň oceľové laná, čo je výborné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Hormonálne žľazy už neprodukujú dostatok hormónov, ale dopĺňajú to tukové bunky. Navyšovali ste tvorbu látok v tukovom orgáne na 7 miliónov užitočných látok. Molekulárna úroveň výborná, oceľové laná.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko v poriadku. Molekulárna úroveň oceľové laná.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: všetko v poriadku. Molekulárna úroveň sa nezmenila a treba preliečiť znovu. Kmeňové bunky sú v poriadku. Dcérske bunky nezmenené a nepúšťate sem pudy z brušného mozgu. Chcete to kontrolovať vy a spoliehate sa viac na imunológa ako pudy. Pud teritoriálny ste zúrivo rozšliapali a aj ostatné pudy. Zmeňte prístup. V oblasti imunitného systému ste zablokovali liečbu. Stále sú tu prebujnené dobré mikroorganizmy a objavila sa nová kultúra nežiaducich mikroorganizmov v podbruší. Na detskej žľaze sa nič nezmenilo. Psychicky túto oblasť blokujete. Ste vlastne v chorobe spokojná a je vám v nej dobre. „Keď úplne vyzdraviem, tak ma matka pošle pracovať a nebudem sa môcť hrať“. A nemôžete byť zdravá, lebo vaše dvojča je choré a musíte súzvučiť. Čo je nezmysel. Treba rozsiahle psychoterapie. Nebezpečné vírusy boli zlikvidované, ale imunita sa nenapravila. Tak budete sa s tým trápiť znovu. Mohli ste to už mať za sebou.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba molekulárnej úrovne: zoberiete si určité predmety z dreva, papiera alebo súčiastky a kladivom a nožnicami ich budete ničiť a ničiť. Budete mlátiť do vecí a rozšľapávať ich, až kým nebudete vyčerpaná. Zožeňte si agresívne vojenské filmy a budete zabíjať a zabíjať, až vám z toho bude zle nedobre. Pôjdete na lúku s kvetmi a aspoň hodinu ich budete ničiť a rozšliapavať. Budete chodiť po uliciach a každého, koho stretnete v predstavách zastrelíte alebo inak zabijete. Na internete budete pozerať samé vojenské obrázky a videá a v predstavách budete bojovať. Tá agresivita musí von z tela. Na kontrolu sa budete hlásiť každý týždeň mailom a napíšete, čo ste robili.

Pridaj komentár