Vlani mi bola zistená celiakia. Takže som prešla na bezlepkovú diétu. Doktor mi ale odporučil vyhľadať ešte inú pomoc – liečiteľa, pretože vraj on už viac nemôže urobiť. Po vyhľadaní liečiteľky som dostala odpoveď, ktorú som si vždy aj myslela, že mi vadí hlavne cukor. Chcem vedieť, kde je skutočný problém, ktoré orgány mám naozaj najviac oslabené. Je možnosť, že sa z toho úplne vyliečim?

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Nebol to príjemný pohľad. No základ vašich zdravotných problémov je uložený v súboji s podvedomím a neochotou žiť ezotericky a dovnútra. Chcete žiť vo vonkajšom svete a vaše podvedomie chce niečo iné, preto vás zdravotne decimuje. Liečba je možná iba zásadnou zmenou životného štýlu, inak sa nedá počítať s uzdravením. Zase jedna duchovná bytosť, ktorá zblúdila a chce žiť konzumným životom. Je mi ľúto, že som musel priniesť negatívne správy.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Neobkreslilo stredný mozog v strede hlavy. Stupeň chorobnosti je 60, čo je postupne sa rozbiehajúca sa chorobnosť. Príčina chorobnosti je poškodenie epitelových buniek. Poškodenie spôsobuje nevhodná chémia a chemické látky z pečene.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je rané štádium chorobnosti. Príčina chorobnosti je agresívna chémia pečene, ktorá doslova chemicky páli bunky kostnej drene. Obnova kostnej drene sa zabezpečuje zrýchlenou tvorbou buniek, čo ju môže do budúcna vyčerpať úplne.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo ho obkreslilo. Slabé miesta sú krvné vlásočnice, kde sú usadeniny. Ide o železité usadeniny z cholesterolu.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca choroba. Príčina chorobnosti sú hlavne rozstrapkané nervové zakončenia, na čom najväčší podiel majú mikroorganizmy a vírusy. Treba riešiť.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo túto oblasť. Stupeň chorobnosti je 40, čo je rané štádium chorobnosti. Príčina chorobnosti je ukladanie toxínov do buniek lymfatického riečišťa. Lymfatické uzliny sú zanesené železom a cholesterolom.

Diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 90, čo je bežiaca choroba. Príčina chorobnosti je agresívna chémia pečene. Pankreas je rizikový.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Hormonálne žľazy produkujú dostatok hormónov pre celé telo.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetky časti a orgány tela v poriadku okrem pečene. Stupeň chorobnosti je 80, čo je už chorobný stav. Rozdrobenosť pečene, ktorá už nepracuje ako jeden celok. Pečeň pôsobí ako odstavená fabrika, z ktorej vytekajú látky nebezpečné pre organizmus. Základná príčina je v nedostatku vhodných toxických látok v krvi, ktoré pečeň potrebuje na poriadne fungovanie. Kyvadlo neobkreslilo hrubé črevá. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Sú tu vírusové problémy. Množstvo drobných latentných zápalov v bunkách. Vo vnútri čriev nežiaduce hubovité mikroorganizmy. Tenké črevá majú nevhodnú mikroflóru, potvrdzujem celiakiu. Kyvadlo neobkreslilo obličky. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca choroba. Obličky sú ešte z obdobia 12. roku života a neprešli vývojovým štádiom k dospelosti. Kmeňové bunky sú k dispozícii. Teda treba prinútiť organizmus, aby zrealizoval premenu obličiek do štádia dospelosti. Obličky čistia krvnú plazmu v extrémnej rýchlosti a prepúšťajú toxické látky, ktoré by potrebovala pečeň.

Diagnostika imunitná: detská žľaza pri hrudnej kosti je zavalená mikroorganizmami. T a B lymfocyty sa náhradne kódujú na pozmenenej okostici. Biele krvinky sú tvarovo pozmenené. Celý imunitný systém, teda aktívna zložka bielych krviniek a produktov z nich je poriadny chaos.

Diagnostika psyché: aurický obal je okolo tela v poriadku. Psychika je stabilná. No génové retiazky vo vnútri chromozómov sú od seba značne vzdialené. Teda mali by ste žiť ezotericky, čo odmietate a vaše podvedomie vás za to doslova lynčuje zdravotne. Pokiaľ sa chcete dať do poriadku trvale, tak je nutná zmena životného štýlu. A tadiaľto musia ísť vaše liečby. Najprv zmena postoja, nie vonkajší život, ale na prvé miesto ezoterika.

Pridaj komentár