Po 2 mesiacoch by som Vás rád opätovne poprosil o spravenie ďalšieho geriatrického profilu. Naplnenie predchádzajúceho geriatrického programu bolo uskutočnené na cca 97%.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje na génovej a prvkovej úrovni (predošlý profil B 130). Vediete si dobre a môžeme začať pracovať na úrovni molekulárnej a dať ju do poriadku.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: gén na likvidáciu lymfatických uzlín je uprataný. Treba gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: devastačný gén je uprataný, treba vytvoriť gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: gén na devastáciu kostí a lymfatických uzlín je zlikvidovaný. Treba gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: gény na devastáciu sú zlikvidované. Treba gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň špagátiky a treba dosiahnuť oceľové laná.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: gény na devastáciu sú zlikvidované. Treba gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: gény na devastáciu sú zlikvidované. Treba gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň špagátiky a treba oceľové laná.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: gény na devastáciu sú zlikvidované. Treba gén dlhovekosti. Semenníky sú v poriadku. Molekulárna úroveň skoro žiadna a treba súrne riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: gény na devastáciu sú zlikvidované. Treba gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a špagátiky treba dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tukových modifikáciách produkujete 2 milióny užitočných látok, čo je výborné. 70% nateká do tela. Treba riešiť diskovité modifikácie a ďalšie navyšovanie tukových jednotiek až na maximum a to je 10 miliónov.

Geriatrická liečba neurónových oblastí: tri klince veľké 20 cm zviazať kovovým drôtom, zabaliť do alobalu, dovnútra vložiť aj alobalovú guličku. Prikladať asi 3 krát po tele na dobu 20 minút. Nazbierať po opustených stavbách pavučinu, dať do chlebovej guličky zo striedky a na noc nechať pri sebe v plátennom vrecku. Spolu asi 5 nocí. Natierať telo hlinou z mraveniska a osprchovať, spraviť tak aspoň 5 krát a prosím dodržať.

Geriatrická liečba pankreas, kostná dreň, nervstvo: zviazať do lúčovitej hviezdy klince o veľkosti 10 cm.  Zviazať drôtom a na klince napichať guličky z alobalu. Nechať v noci pri sebe v plátennom vrecku. Zrealizovať asi 5 krát.

Geriatrická liečba krvné riečište: vyrobiť hviezdu z 10 cm klincov a do stredu omotať alobal a kúsok červenej pálenej tehly. V noci mať pri sebe v plátennom vrecku asi 10 krát.

Geriatrická liečba lymfatické riečište, hormonálna sústava: do kalerábu napichať klince, obaliť do alobalu a dovnútra dať ešte aj konárik zo smutnej vŕby. Mať v noci pri sebe asi 10 krát.

Geriatrická liečba orgánov tela a tukového orgánu: jadrové mydlo omotať do alobalu, kúsok mäsa a 5 nocí mať pri sebe. Neustále sa umývať jadrovým mydlom. Do lacnej slivovice dajte slivkový lekvár a zľahka natierajte na telo pred sprchovaním. Robte tak aspoň 5 krát. Telo asi 10 krát pošúchať okvetnými lístkami z hrebíčka (karafiát).

 

Pridaj komentár