Poprosím Vás o vypracovanie nového geriatrického profilu. Rada by som vedela, čo sa mi podarilo zlepšiť, aké ďalšie vhodné terapie sú potrebné. Ďakujem pekne.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel a odhadol, čo sa deje na chromozómovej, génovej a molekulárnej úrovni (predošlý profil B 133). Celkovo ste plán splnili a génový horor ste úspešne zlikvidovali. Bohužiaľ, niektoré chromozómy už nebudú nikdy fungovať poriadne, ani orgániky. No nahradí sa to činnosťou tukových buniek. Môžeme upratať molekulárnu úroveň.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: epitelové bunky už dostatočná životnosť. Orgániky sú opravené. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény vzorovo opravené a všetko v poriadku. Treba dobudovať gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: devastačné gény zlikvidované a náznak génu dlhovekosti. Treba však dobudovať. Molekulárna úroveň zdevastované guličky. Akútny stav.

Geriatrická diagnostika pankreasu: orgániky sa opravujú. Chromozómy sú spevnené. Gény upratané a v poriadku. Dokonca vzniká gén na spoluprácu všetkých orgánikov, čo je výborné. Treba dobudovať gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: orgániky sú zreparované a posilnené. Chromozómy spevnené. Génová rovina čistá. Treba vytvoriť gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: chromozómy v bunkovom jadre sú opravené. Chromozómy v mitochondriálnom jadre sa opravili iba čo sa dalo, ale už nebude funkčných asi 20% z celkového počtu. Treba vytvoriť gén dlhovekosti. Gény devastačné zlikvidované a objavil sa gén na spoluprácu orgánov. Molekulárna úroveň doslova zničená a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: epitelové bunky v poriadku. Orgániky opravené ako sa dalo, ale už nebudú funkčné. Génová úroveň uprataná. Treba vytvoriť gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň úplne zničená a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: epitelové bunky v poriadku. Orgániky opravené. Génová úroveň čistá. Treba vytvoriť gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozbitá a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: epitelové bunky v poriadku. Pľúca – chromozómy opravené. Génová rovina všade čistá. epitelové bunky v poriadku. Orgániky opravené ako sa dalo, ale už nebudú funkčné. Génová úroveň uprataná. Treba vytvoriť gén dlhovekosti. Molekulárna úroveň zničená a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: obnovili ste tvorbu tukových jednotiek a vyšplhala sa na 4 milióny užitočných látok. Skoro 99% nateká do tela, čo je dobré. Treba dotvoriť diskovité modifikácie v tuku a pokračovať v navyšovaní látok.

Geriatrická liečba neurónová oblasť: prikladať na telo zosušený nakrájaný domáci chlieb, najlepšie so zemiakmi v ceste aspoň 5 krát celé telo postupne obkladať, vždy použiť nový nakrájaný a usušený chlieb. Terapia trvá 1 hodinu.
Ukladať na telo červenú priesvitnú fóliu a slniť telo soluxom na opaľovanie aspoň 5 krát po 10 minút na určitú oblasť tela.

Geriatrická liečba nervstvo: solux a žlté priesvitné fólie, asi 5 krát celé telo slniť. Terapia na jednom mieste trvá 10 minút. Dať do plátenného vrecka striedku z troch čerstvých krajcov chleba a prikladať na telo raz po dobu 3 hodín.

Geriatrická liečba pankreasu a kostnej drene: rozrezať po dĺžke čerstvú mrkvu a naložiť do nej rôzne mince. Zviazať lepiacou páskou a prikladať na telo aspoň 3 krát na 1 hodinu.

Geriatrická liečba krvného a lymfatického riečišťa: na telo fialovú fóliu a solux slnenie celého tela. Posúvať po tele, každé miesto takto slniť 20 minút. Zopakovať 2 krát. Jablko obaliť do alobalu a prikladať aspoň 3 krát na telo po dobu 20 minút.

Geriatrická liečba hormonálnej sústavy: vyrobiť z pozinkovaného plechu 5 cípu hviezdu, alebo zložiť z menších kúskov plechu, polepiť lepiacou páskou. Stačí, aby sa to podobalo na hviezdu, nechať na tele hlavne v oblasti hormonálnych žliaz 7 krát po 10 minút.

Geriatrická liečba orgánov tela a tukových buniek: momentálne ste navýšili tvorbu na 5 miliónov rôznych chemických látok. Používajte dva mesiace jadrové mydlo a kúskami čerstvého banánu pošúchať telo. Do slivovice nasypte mandle a jemne natierajte po tele, potom osprchovať. Robte tak aspoň 30 krát za 2 mesiace.

Geriatrická liečba cez pudy: neustále každý deň po dobu 2 mesiacov aspoň hodinu čítať anatomickú knihu o vnútri buniek. Do alkoholu dať rôzne kvety z obchodu a štipku rôznych korenín. Natierať telo aspoň 60 krát za 2 mesiace. Chodiť do lesa s plátennou handrou a utierať stromy,trávu, skaly a potom ňou šúchať telo aspoň 3 krát. Vždy nové handry a nové zotretie. Minerálnou vodou Sulinka umývať telo aj piť. Rozhorúčiť celé telo teplým nápojom, naobliekať sa a potiť sa ako v saune. Aspoň 10 krát za 2 mesiace. Nájsť kameňolom a pozerať sa aspoň 2 hodiny na skaly a vydržať aspoň 5 krát.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.