Chcel by som vás poprosiť o ďalší profil. Terapiu som robil 2 mesiace, dúfam, že to pomohlo aj na génovej úrovni, osobne cítim zmenu k lepšiemu. Ináč doteraz všetky terapie priniesli pozitívnu zmenu. Ďakujem dopredu a prajem príjemný výskum.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky odhadol, ako si vediete pri opravovaní stavu génov vo vašich chromozómoch (predošlý profil B 109). Zvládli ste to dobre, zostala iba kostná dreň a jej bunky. Tak isto je všetko ostatné výborné, iba hormonálne žľazy a srdce na molekulárnej úrovni treba riešiť. A celkovo treba riešiť srdce. Ešte by ste mali postupne absolvovať mikrobiálnu vešteckú kontrolu, biochemickú kontrolu a kontrolu stavu centier v neurónoch. Verím, že dotiahnete liečby do úspešného konca a v génoch vytvoríte dlhovekosť a tukové modifikácie dosiahnu 10 miliónov jednotiek.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany sú v poriadku. Orgániky sú funkčné a spolupracujú s tukovými modifikáciami. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény v poriadku. Chýbajú gény dlhovekosti a treba riešiť. Molekulová úroveň výborná, oceľové laná, ale nie spolupráca s tukovou zložkou a treba riešiť. Všade trváce bunky.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany sú v poriadku. Orgániky sú funkčné a spolupracujú s tukovými modifikáciami. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény v poriadku. Chýbajú gény dlhovekosti a treba riešiť. Molekulová úroveň výborná, oceľové laná, ale nie spolupráca s tukovou zložkou a treba riešiť. Všade trváce bunky, iba končeky sa delia.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany sú v poriadku. Orgániky sú funkčné a spolupracujú s tukovými modifikáciami. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény v poriadku. Chýbajú gény dlhovekosti a treba riešiť. Molekulová úroveň výborná, oceľové laná, ale nie spolupráca s tukovou zložkou a treba riešiť. Všade trváce bunky.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany treba opraviť. Orgániky ešte oslabené a treba riešiť. Bunkové jadrá bez dlhovekosti a treba riešiť. Mitochondriálne jadrá bez dlhovekosti a treba riešiť. Chromozómy dlhovekosť. Gény v poriadku. Chýbajú gény dlhovekosti a treba riešiť. Molekulová úroveň výborná, oceľové laná, ale nie spolupráca s tukovou zložkou a treba riešiť. Deliace sa bunky červené a biele krvinky. V ďalšej diagnostike treba preveriť dcérske bunky v kostnej dreni, v akom sú stave.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany sú v poriadku. Orgániky sú funkčné a spolupracujú s tukovými modifikáciami. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény v poriadku. Chýbajú gény dlhovekosti a treba riešiť. Molekulová úroveň výborná, oceľové laná, ale nie spolupráca s tukovou zložkou a treba riešiť. Všade trváce bunky a občas deliace sa, čo je v poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany sú v poriadku. Orgániky sú funkčné a spolupracujú s tukovými modifikáciami. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény v poriadku. Chýbajú gény dlhovekosti a treba riešiť. Molekulová úroveň výborná, oceľové laná, ale nie spolupráca s tukovou zložkou a treba riešiť. Všade ešte deliace sa bunky a treba riešiť ďalšou liečbou.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto prištítne telieska a treba riešiť. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany sú v poriadku. Orgániky sú funkčné a spolupracujú s tukovými modifikáciami. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény v poriadku. Chýbajú gény dlhovekosti a treba riešiť. Molekulová úroveň iba rozstrapkané polystyrénové guličky a treba riešiť oceľové povrazce. Ešte stále príliš deliace sa bunky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany sú v poriadku. Orgániky sú funkčné a spolupracujú s tukovými modifikáciami. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény v poriadku. Chýbajú gény dlhovekosti a treba riešiť. Molekulová úroveň výborná, oceľové laná, ale nie srdcový sval. Tu veľmi nebezpečné rozpadané molekulové väzby a treba riešiť akútne. Celkovo treba riešiť stav srdca a jeho kondíciu. Všade trváce bunky, ale v srdci príliš veľa deliacich sa buniek a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika tuku: v modifikovanom tuku produkujete asi 4 milióny užitočných látok, ktoré na 100% natekajú do tela. Všetky druhy modifikácií sú vytvorené, ale treba stúpať na maximum a to je 10 miliónov užitočných látok. Modifikácie zdupľovať a vytvoriť modifikačné disky na podporu molekulárnej úrovne z chemických prvkov. Teraz sú silné, ale na úkor hormonálnych žliaz, čo nie je dobré a vyčerpáva ich to.

Geriatrická liečba zameraná na gény dlhovekosti
Z alobalu zložiť trojuholník z niekoľkých vrstiev a do toho dať klasickú soľ. Prikladať na telo 2 krát po 10 minút.
Čerstvé drievko hrubé ako palec a dlhé asi 15 cm zabaľte do alobalu, pribaľte k nemu zopár klincov. Prikladať na pankreas asi 5 krát na 10 minút.
Do surového zemiaku natlačiť pár mincí a zabaliť do alobalu. Prikladať na telo asi 2 krát po 20 min.
Do surovej uhorky natlačiť mince a zabaliť do alobalu. Prikladať na telo asi 4 krát po 20 min.
Kúpte si ďumbier, zabaľte ho do alobalu a prikladajte na telo asi 5 krát po 40 min.
Na hrubšiu handričku natrieť klasickú horčicu plnotučnú a prikladať na telo aspoň 3 krát po 10 min.

Geriatrická liečba tukového orgánu
Pred sprchovaním našúchať telo jadrovým mydlom nasucho a osprchovať. Lacnou slivovicou jemne natierať malé plochy na tele a osprchovať. Robte tak aspoň 20 krát za 2 mesiace. Ide o tvorbu diskovitých modifikácií.

Geriatrická liečba pudov
Znovu niekoľkokrát šúchať telo kvetom orchidei a hrebíčka. Znovu aktívne prezerať obrázky jaskýň, aspoň 10 krát za 2 mesiace. Počas spánku mať pri sebe v sieťke umyté zemiaky, cibuľu a cesnak aspoň 20 krát za 2 mesiace.

Geriatrická liečba srdca
V posilňovni si zaviesť behanie s minimálnym dýchaním. Čo najrýchlejší šprint pár minút a potom voľná chôdza, aspoň 8 krát po 4 šprinty za 2 mesiace.

Pridaj komentár