Neustále priberám len v oblasti brucha a pŕs, potím sa a oblieva ma horúčava, už niekoľko rokov.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na to, prečo priberáte. Odhadol som vešteckými technikami, že príčina je v chorobnosti pečene. Zatiaľ nie akútny a nebezpečný stav, ale odporúčam riešiť. V budúcnosti by mohla pečeň znamenať pre organizmus nebezpečenstvo.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku, čo sa týka neurónov. Slabá oblasť sú pľúca a v tele môže byť nedostatok kyslíka a veľa kysličníka uhličitého. Slabá aktivita pľúc.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Žiadne slabé miesto nie je. Dobrá starostlivosť organizmu o oblasť vo vnútri kostí.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta sú pľúca. Slabá starostlivosť organizmu o krvné riečište.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta sú pľúca.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku okrem pečene. Stupeň chorobnosti je 70, čo by bolo možné už asi zistiť aj lekárskym vyšetrením. Príčina chorobnosti je drobenie pečene, spálené oblasti, mastná pečeň. Nežiaduce poškodenia vo vnútri buniek pečene. Tieto bunky sa už skôr podobajú myšacím bunkám ako ľudským. Momentálne žiadne akútne nebezpečenstvo nehrozí, ale budúcnosť môže byť riziková. Riešte to, pokiaľ je ešte čas. Organizmus to ešte vie riešiť zvnútra. Zisťujem, že si sám likviduje pečeň z tela von. Antagonizmus iných orgánov v tele. Pečeň neprodukuje látky, ktoré má a vytvára v tele chaos. Obezita vo vašom prípade má chorobný základ v pečeni.

Pridaj komentár