Neviem či som sa dostal ďalej, ale poprosil by som Vás o kontrolu a prípadný ďalší postup v geriatrickom programe. Zatiaľ ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (A 871). Vieme, že na začiatku bola u vás nechuť liečiť sa. Potom bolo pár nezdarených pokusov a konečne ste sa uchytili a idete. Skutočne ma to potešilo. No ešte sme iba v štvrtine cesty a treba pokračovať ďalej. Hrozivá je hlavne molekulárna úroveň. Pokročilý rozpad uhlíkových väzieb treba akútne riešiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa stará lepšie o tieto oblasti ako bolo diagnostikované naposledy. Epitelové bunky sa stabilizovali, ale ešte nie poriadna životnosť. Orgániky v bunkách napravili, ale treba pokračovať v liečbe. Bunkové a mitochondriálne jadrá idú k dlhovekosti, ale treba pokračovať. Gény sú čisté, ale treba dobudovať gén dlhovekosti a gén pre udržanie uhlíkových väzieb. Molekulárna úroveň – rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sa dali do poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá idú k dlhovekosti. Chromozómy sú pozošívané, ale treba dokončiť prácu. Génová rovina je uprataná. Treba 2 gény pre dlhovekosť a vybudovať uhlíkové väzby. Molekulárna úroveň je riziková a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú opravené, aj orgániky v bunkách. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sú opravené. Génová rovina je čistá. Treba 2 gény pre dlhovekosť. Molekulárna úroveň je riziková a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú spevnené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Génová rovina sa neupravila a treba zopakovať terapiu do tejto roviny. Treba 2 gény pre dlhovekosť a vybudovať uhlíkové väzby. Molekulárna úroveň sa upravuje, ale treba pokračovať.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku, ale ešte slabé miesta vo vyživovaní kostnej drene. Krvné riečište sa čistí postupne od toxínov. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Teda organizmus sa stará dobre. Epitelové bunky sa spevňujú. Orgániky v bunkách sa opravujú. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sa zošívajú a treba pokračovať v liečbe. Génová rovina bola vyčistená a posilnená. Treba 2 gény pre dlhovekosť. Molekulárna úroveň je riziková a treba súrne riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Slabé miesta nie sú. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky posilnili. Orgániky sú opravené. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy sa zošívajú a čistia. Cítiť vašu ľahostajnosť a nezáujem a narušujete ich činnosť. Génová rovina vyčistená, ale chcete deštrukciu naspäť, strach, že siahnete po drogách. Treba 2 gény pre dlhovekosť. Molekulárna úroveň je horor a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hormonálne žľazy v poriadku okrem hypofýzy. Je trvalo poškodená, ale vytvára sa náhrada v tukových bunkách. Slabé miesto nie je. Herpetické vírusy organizmus zlikvidoval. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy pozašívané. Gény upratané. Ale chcete túto oblasť génov zničiť. Akási detská zábava ubližovať si a tak získať pozornosť okolia a matky. Nedostatok lásky a starostlivosti zo strany matky. Vhodné psychoterapie.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav orgánov ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky upravené. Bunkové a mitochondriálne jadro dlhovekosť. Chromozómy v poriadku. Gény v poriadku. Ale zámerne ich chcete zničiť. Nedostatočné usmernenie v detstve a snaha všetko zničiť. Vhodné terapie: zbierať hmyz, hrať sa so skeletom hmyzu, prezerať si zbierky hmyzu, vyrábať obrázky a chodiť do predajní, kde predávajú vypreparovaný hmyz. Neustála predstava vyhrážania sa, že chcete zomrieť a po vás zostane iba chrobačí skelet. Všetko napúšťať do génovej roviny. Treba 2 gény pre dlhovekosť. Molekulárna úroveň je riziková, ale už sa začalo upratovanie.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: vidieť, že ste geriatrický program konečne zobrali vážne a v tuku ste začali produkovať milión užitočných látok a všetky natekajú do tela. Organizmu to nestačí a treba navyšovať na 10 miliónov.

Geriatrická diagnostika pudov: pudy natekajú do tela a liečia, čo sa dá. Uložené Ufo III. neustále útočí na váš psychický postoj zničiť génovú rovinu. Zmeňte postoj k Ufo III. a naučte sa ho rešpektovať.

Postup liečby

Geriatrická liečba ku génom dlhovekosti a starostlivosti o molekulárnu úroveň: na telo prikladať kúsok medeného plechu aspoň 10 krát po dobu 30 min.
Medenú platničku omotať obyčajným drôtom a prikladať 3 krát po dobu 30 minút.
Medený štvorec 10×10 cm omotať obyčajným tenkým zeleným drôtom ako venček. Obkladať ním telo 10 krát po dobu 30 minút.
Medený štvorec 10×10 cm omotať obyčajným drôtom a dať tam drobné klince. Prikladať na telo 4 krát po dobu 30 minút.
4 medené štvorce 10×10 cm zalepiť o seba žuvačkou a prikladať na telo aspoň 10 krát po dobu 30 minút.

Geriatrická liečba molekulárna úroveň: zviazať asi 10 drievok javora okrúhlych o hrúbke prsta a dovnútra kúsky pierok. V noci majte pri sebe asi mesiac. Z alobalu vytvorte guľu veľkú ako päsť. Dovnútra dajte slimačiu ulitu. Prikladajte po tele 10 krát na 30 minút.

Geriatrická liečba tukový orgán: mať pri sebe slivovicu aspoň mesiac. Jemne dávať na telo jadrové mydlo, veľmi slabučko 2 mesiace. V noci mať pri sebe čierne múmio.
V parfumérii voňať rôzne vône, spravte tak aspoň raz na hodinu.
Dať si dovolenku 3 dni a žiť v lese ako praveký človek. Jesť iba to, čo nájdete, žiadna iná strava. Sám. O dva mesiace sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár