Chcela by som Vás poprosiť o konzultáciu geriatrického programu, ako prebehli terapie /sú viditeľné pozitívne zmeny/ a či je potrebné zaradiť ďalšie alebo pokračovať v pôvodných. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky odhadol, čo sa deje v organizme ( B 91). Môžem hlásiť pozitívne zmeny k lepšiemu. Detoxikácia prebehla úspešne. Ale treba vyčistiť aj chromozómovú oblasť. Tak isto treba spevniť molekulárnu úroveň, kde na mnohých miestach sú slabé uhlíkové väzby. Takisto sa treba špeciálne venovať oblasti vaječníkov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa vzorne stará o túto oblasť tela. Epitelové bunky sú čisté od toxínov a spevnené. Orgániky sú vyčistené od toxínov a chystá sa opravovanie. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy ešte zanesené a budeme riešiť. Génová rovina bola opravená a gén vitality opravený. Treba dobudovať gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň oceľové laná, čo je v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Celá oblasť bola vyčistená a žiadne toxíny. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú posilnené. Chromozómy posilnené. Únavový gén je opravený. Treba dobudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň nie je dobrá, iba rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo detailne obkreslilo pankreas. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky ešte rozpadané a pankreas nemá správny tvar. Treba dotiahnuť. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na reparácii orgánikov sa aktívne pracuje. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy – ešte uložené toxické látky a treba dať do poriadku. Génová úroveň bola opravená a vytvoril sa gén pre celkovú vitalitu, čo je pozitívny trend. Treba dobudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň špagátiky, potrebujeme oceľové laná a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky, orgániky, bunkové a mitochondriálne jadro v poriadku. Chromozómy – na povrchu ešte uložená toxicita. Gén na nežiaduce ukladanie toxínov organizmus zlikvidoval. Tak to je dobrá správa. Posilnil sa gén na kontrolu toxicity. Treba dobudovať gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň oceľové laná, čo je v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky, bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Všade sa toxíny upratujú. Chromozómy sú ešte toxikované a budeme riešiť. Génová rovina je uprataná. Treba dobudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň nie je dobrá, iba rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky spevnené. Na oprave orgánikov sa pracuje a treba ju podporiť. Toxické látky sa likvidujú postupne a ťažko. Treba ďalšiu podporu. Sú tu doslova centimetrové nánosy. Ale pôjde to. Bunkové a mitochondriálne jadro dlhovekosť. Chromozómy čisté a gén na kontrolu toxínov posilnil. Treba dobudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň nie je dobrá, iba rozpadané guličky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko okrem oblasti vaječníkov. Chorobnosť vaječníkov je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Epitelové bunky sú rozbité. Orgániky znetvorené. Bunkové a mitochondriálne jadro bez životnosti. Chromozómy rozpadané a onko riziko. Génová rovina čistá. Molekulárna úroveň vysoká rizikovosť rozpadu molekulárnych štruktúr. Pudy do chcú riešiť a preliečime aj túto oblasť. Inak hormonálne žľazy v bunkových štruktúrach všetko ako potrebujeme. Najviac práce sa zrealizovalo v štítnej žľaze, čo je dobrá správa. Treba dobudovať 2 gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň rozbitá a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány v poriadku. Pľúcne bunky sa napravili naspäť a bez genetických zmien. Srdce prechádza rekonštrukciou a celkovou obnovou. Slezina bez genetických zmien a návrat do normálu. Koža prechádza procesom spevňovania a úpravy. Génová úroveň čistá. Toxíny odstavené. Treba dobudovať gény dlhovekosti. Molekulárna úroveň oceľové laná.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tukové bunky začali produkovať asi 1000 užitočných látok. Všetky smerujú do štítnej žľazy. Treba navyšovať tvorbu z tukových orgánikov do tela na začiatok aspoň na milión látok. Podporiť modifikácie palcáky, dlaňovky, hviezdičky, granátové jabĺčka, disky, dlhé pásy a prerušované pásy.

Geriatrická diagnostika pudov: všetky pudy natekajú do tela výborne a vzorne všetko upratujú.

Záver: oceňujem vaše nasadenie pre geriatrickú liečbu. Organizmus sa detoxikuje úspešne.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem velmi pekne za vypracovany profil. Prosim, ked bude potrebne, napiste dalsi postup.

Geriatrická liečba 6. neurónových oblastí: zožeňte si kus bieleho mramoru veľký 20×10 cm, môže byť aj ako obklad na stavbe. Zabaľte ho do utierky a prikladajte na telo, stačí raz na 2 hodiny.
Prikladať na telo zlatý prsteň, možno ním aj šúchať telo, stačí raz pošúchať celé telo.

Geriatrická liečba nervstva: prikladať na telo biele pečivo – rožky, alebo šúchať telo vnútrom z rožka. Aspoň 5 krát poriadne pošúchať celé telo.

Geriatrická liečba pankreasu: riešia to predchádzajúce procedúry.

Geriatrická liečba kostnej drene: riešia to predchádzajúce procedúry.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: riešia to predchádzajúce procedúry.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: riešia to predchádzajúce procedúry.

Geriatrická liečba vaječníkov: do alobalu zabaľte kus pletiva z ohrady, stačí 20×20 cm a do obalu dovnútra dať ešte pár suchých chrobákov. Dajú sa aj kúpiť v ezoterických predajniach. Prípadne niekde nájdite, stačí 5 kusov. Priložte si to na telo raz na 2 hodiny.

Geriatrická liečba orgánov tela: riešia to predchádzajúce procedúry.

Geriatrická liečba tukového orgánu:  navyšovanie užitočných látok – stačí umývať telo bielym mydlom na pranie aj 3 krát týždenne. Kupovať si raz týždenne voňavé kvety alebo zájsť do kvetinárstva a voňať kvietky. Spravte tak aspoň 4 krát, treba mať erotické pocity. Znovu prezerať obrázky jaskýň s predstavou, že sem idete umrieť. Púšťať si rezonančnú hudbu, ktorá je na stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.