Veľmi pekne ďakujem za doterajšiu liečbu som vám veľmi povďačný (A 837). Chcel by som vás poprosiť, či by ste ma neprezreli preventívne, ako som na tom zdravotne, poprosil by som geriatricky profil. Cítim sa teraz úplne perfektne.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa u vás deje na bunkovej úrovni. Bohužiaľ, musím konštatovať, že tu je čo dávať do poriadku. Je tu silná hrozba k ďalším zdravotným nepríjemnostiam. Odporúčam riešiť a dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je stredný mozog. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Orgániky v bunkách mierne zdeformované. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú nedostatočnú životnosť. Gény v chromozómoch: gén na devastáciu žíl, gén na devastáciu kostnej drene.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervové dráhy v poriadku. Slabé miesto je nervstvo pečene. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky nemajú žiadnu životnosť. Orgániky buniek sú poškodené. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú nedostatočnú životnosť. Gény na devastáciu ako u neurónov. Nevyvinuté gény ohľadom starostlivosti o orgániky v bunkách.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Vnútro buniek je poškodené ako u neurónových buniek.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Slabá životnosť červených a bielych krviniek. Vnútro buniek je poškodené ako u nervstva a neurónových buniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto označilo celú oblasť pľúc. Na úrovni buniek poškodenia ako u nervstva, čo nie je dobré. Kŕčové žily sú geneticky pozmenené až 40%. Poškodenia v kŕčových žilách sú chromozómové. Bunky sa podobajú skôr na bunky ako u potkana. Riziková oblasť. Pudy to chcú riešiť veľmi neochotne.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabých miest je mimoriadne veľa a hlavne oblasť nôh. Oblasť vnútra buniek poškodenia ako u nervstva. V nohách sa bunky 20% geneticky pozmenili nežiaduco a podobajú sa skôr na bunky goríl.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto sú nadobličkové žľazy. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na bunkovej úrovni poškodenia ako u nervstva.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto je žalúdok. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Na bunkovej úrovni poškodenia ako u nervstva.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tuku tvoríte 100 užitočných látok, ktoré podporujú hlavne pečeň.

Geriatrická diagnostika imunitná: obidve imunity sú na všetkých úrovniach v poriadku.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem veľmi pekne za vypracovanie profilu. Pravdupovediac nepotešili ste ma a som veľmi prekvapený, ako sa mi tak mohol za pár mesiacov zhoršiť stav v organizme. No nič, treba situáciu riešiť -tak by som vás poprosil o vypracovanie liečby v čo najkratšom čase, ak to bude možné. Som z toho sklamaný, pretože som si myslel, že už som úplne v poriadku a cítim sa super – veď veľa športujem, zdravo jem, ja už naozaj neviem, ako predchádzať takýmto neduhom v mojom organizme. Ďakujem veľmi pekne za pochopenie.

ODPOVEĎ

Na začiatku liečby sme sa venovali detoxikácii, zlikvidovali sme toxíny z tlačiarne. Tieto toxické látky už pôsobili na celé orgány a systémy tela. V slovníku lekára ste sa stávali chorou osobou idúcou do stavov akútneho ochorenia. To sme úspešne zvládli, ste detoxikovaný a tým sme zlikvidovali hrozbu akútneho ochorenia. Z hľadiska lekárskeho a liečiteľského ste zdravá osoba. No tentokrát som vás zdiagnostikoval na úrovni histologickej, teda bunkovej, kde spadá diagnostika bunkovej blany, orgánikov, epitelových buniek. Zároveň ste boli zdiagnostikovaný aj na úrovni genetickej, kde sa diagnostikuje stav bunkového a mitochondriálneho jadra a pozrel som sa na úroveň chromozómov, na gény. Ide o hlbšiu diagnostiku, hlbšie liečby, ktoré smerujú viac do budúcnosti a snažia sa o bezchorobnosť a dlhovekosť. Ešte by ste si mohli dať neskoršie vypracovať biochemický profil, ktorý skúma tvorbu chemických látok v tele, potom profil mikrobiologický, EEG profil riadiacich centier v neurónoch a psychologicko – veštecký profil. Po všetkých týchto profiloch by ste boli komplexne zdiagnostikovaný a následne komplexne preliečený.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba podľa pudov: ukladať na telo kusy hliníkového plechu veľkosti 2 x 20 cm, aj iné rozmery. Ukladať postupne na celé telo. Procedúra trvá 3 hodiny. Robte tak 2 krát za 2 mesiace.

Ukladať na telo kusy uhlia najlepšie koks. Môže sa aj šúchať telo 1 krát a osprchovať, umyť jadrovým bielym mydlom na pranie raz za 2 mesiace.

Na mlynčeku zomeliete nahrubo obilie a pridáte múku, najlepšie pšeničnú. Zamiesite s vodou a potom na suchej panvici upečiete placku. Prikladať na telo raz za 2 mesiace. Procedúra trvá hodinu. Ide o liečbu génov do oblasti žíl.

Do plátenného vrecka vložiť zelenú šišku z borovice čiernej alebo podobnej. Prípadne nasekať kôru a ihličie. Ukladajte postupne vrecko na celé  telo 1 hodinu, raz za dva mesiace. Liečba génu, ktorý devastuje kostnú dreň.

Prikladať na celé telo čerstvo nasekané kúsky dreva z ihličnatých stromov. Procedúra trvá 2 hodiny.  Robte tak 2 krát za 2 mesiace.

Liečba kŕčových žíl: vyhľadať v prírode čisté jazierko, kde rastie bambus alebo tŕstie, šachorina a z koreňov týchto rastlín zoberte bahno. Do bahna pridáte hlinu z lomu, kde sa ťaží kameň alebo rozdrvený prach z lomu. Pomer zmiešania je 1:1. Robte si zábaly asi 10 krát za 2 mesiace, natrieť na nohy, nechať pôsobiť 10 minút a opláchnuť.

Zabiť žabu alebo zohnať takú, ktorú prešlo auto na ceste. Dať do liehu 40%. Nechať ju tam 5 dní a potom natierať nohy 10 krát po dobu 2 mesiacov. Pár kvapiek dáte na nohy a rozotriete. Nechať zaschnúť. Najskôr treba odskúšať reakciu kože.

Obklady z čerstvého ananásu na utierku na oblasť žalúdka na pol hodinu. 2 krát po dobu 2 mesiacov.

 

 

Pridaj komentár