Po dvoch mesiacoch sa hlásim na geriatrickú kontrolu. Snažila som sa dodržiavať všetky terapie, ako ste mi odporúčali, ešte do konca týždňa mi zostáva niekoľko terapií, ktoré ešte uskutočním. Uplynuli už štyri mesiace od začiatku mojej geriatrickej liečby. Počas tohto obdobia som nebola chorá, neobjavilo sa mi ani svrbenie a výtok. Po zdravotnej stránke sa cítim dobre.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme ( B48). Veľmi dobre a vzorovo si dávate všetko do poriadku. Na bunkovej úrovni treba ešte napraviť jeden gén a bude to dokonalé.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na úrovni bunky všetko v poriadku. Na úrovni génov v chromozómoch – mitochondriálne jadrá obsahujú gén na devastáciu mitochondriálnych jadier a treba to riešiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na úrovni bunky všetko v poriadku. Stav génov podobne ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na úrovni bunky všetko v poriadku. Stav génov podobne ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na úrovni bunky všetko v poriadku. Stav génov podobne ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na úrovni bunky všetko v poriadku. Stav génov podobne ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na úrovni bunky všetko v poriadku. Stav génov podobne ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na úrovni bunky všetko v poriadku. Stav génov podobne ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Na úrovni bunky všetko v poriadku. Stav génov podobne ako u neurónov.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: v tukových bunkách produkujete 4 000 užitočných látok, ktoré podporujú hlavne kostnú dreň. Všetky látky z tuku idú do tela.

Geriatrická diagnostika imunitná: na všetkých úrovniach všetko v poriadku.

Geriatrická liečba podľa pudov: kúpte si 4 l destilovanej vody. Umyte slamku z umelej hmoty destilovanou vodou a dotknite sa jedným koncom čo najmenej normálnej plnotučnej horčice. Slamku s horčicou ponorte do destilovanej vody. Pred sprchovaním treba omyť touto vodou telo, naliať na telo asi pol litra vody. Vodu držať v chladničke a o 2 dni znovu obliať suché telo, počkať a osprchovať. Realizovať 8 krát za dva mesiace. Potom sa prihláste na kontrolu, či sa napravil poškodený gén.

Pridaj komentár