Študovala som si vaše články na webe, v Geriatrickej poradni. Chcem ísť k „dokonalosti“ trebárs aj cez „zničenie“. Rada by som sa do toho pustila, môžete sa mi venovať?

Oceňujem, že si chcete dať veštecky prešetriť, čo sa deje vo vašom organizme až na úrovni vnútra buniek. Sama posúdite, čo sa tu deje a čo sa dá dať do poriadku. Bohužiaľ, už sú tu také zmeny, ktoré organizmus zvnútra nezvráti a treba trvalú aktivitu na ich blokovanie, týka to sa ukladania toxínov do tela.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: epitelové bunky majú nedostatočnú výkonnosť v strednom mozgu a brušnom mozgu. Treba dať do kondície. Ostatné epitelové bunky v poriadku. Epitelové bunky sa nachádzajú na povrchu orgánov a systémov tela a udržujú ich vhodný tvar. Orgániky vo vnútri buniek vo veľkom mozgu sú v poriadku. Orgániky v strednom mozgu sú napádané mikroorganizmami a blokujú ich činnosť. Ostatné oblasti majú silné a kvalitné mikroorgániky. Bunkové jadrá a mitochondriálne jadrá sú vo výbornej kondícii a majú životnosť 100 rokov. Génová úroveň v chromozómoch: slabo rozvinutý gén pre vitalitu a celkovú húževnatosť. Zbytočne vedie organizmus k pasivite a utlmuje organizmus, inak všetko štandard.

Geriatrická diagnostika nervstva: epitelové bunky celkovo v dobrej kondícii. Orgániky v bunkách sú zdvojené a vo výbornej kondícii. Bunkové jadrá majú slabú životnosť a treba obnoviť. Mitochondriálne jadrá majú dobrú životnosť. Gény v chromozómoch: prítomnosť „únavového“ génu.

Geriatrická diagnostika pankreasu: epitelové bunky sú nestabilné a nedostatočná životnosť. Treba liečiť. Orgániky v bunkách sú poškodzované po nájazdoch mikroorganizmov. Treba liečiť. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény v chromozómoch: prítomnosť „únavového“ génu.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: epitelové bunky majú dostatočnú životnosť aj stabilitu. Orgániky v bunkách sú masívne a mimoriadne činorodé. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. To sa týka kmeňových buniek, dcérskych buniek, bielych a červených krviniek. Gény v chromozómoch: je tu gén na nežiaduce ukladanie toxínov v tele a je dosť aktívny. Nedá sa riešiť zvnútra, ale budú potrebné trvalé terapie na likvidáciu toxínov tohto druhu z tela.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: epitelové bunky nie sú v dobrej kondícii. Treba riešiť. Orgániky v bunkách sú v poriadku, ale je na nich povlak toxínov, ako niečo posypané cementovým práškom. Bunkové jadrá v zlom stave a nedostatočná životnosť. Mitochondriálne jadrá slabá životnosť. Gény v chromozómoch obsahujú gén na ukladanie toxínov v tele.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú rozsypané, zaprášené toxínmi. Organizmus robí, čo sa dá, aby to udržal v poriadku. Riziková oblasť. Bunkové jadrá majú nedostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá nedostatočná životnosť. Gény v chromozómoch: prítomnosť „únavového“ génu, tiež génu na ukladanie toxínov a génu na likvidáciu lymfatického systému. Pudy tento posledný gén ešte dokážu zvnútra upraviť, čo je dobre.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: epitelové bunky sú v dobrej kondícii. Orgániky v bunkách sú v štítnej žľaze polepené a málo funkčné. Vo vaječníkoch rozbité a zanesené toxickými látkami. Ostatné v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Gény v chromozómoch – to isté ako v lymfatických génoch.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: epitelové bunky sú v poriadku okrem buniek pľúc, ktoré majú genetické zmeny nežiaduceho charakteru. Vysoko riziková oblasť. Takto poškodených je asi 20% epitelových buniek. Prednostne a rýchlo treba dať do poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku okrem srdca, tu je chaos a neporiadok, rozbroje, čo majú robiť. Slezina má orgániky geneticky pozmenené nežiaducim smerom 20%. Riziková oblasť. Kožné orgániky chaos v činnosti. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť a dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá sú v poriadku až na pečeň, kde nie sú dostatočne výkonné. Gény v chromozómoch – gén na devastáciu orgánikov v srdci a v ďalších orgánoch. Pudy to chcú zvnútra riešiť.

Geriatrická liečba podľa anjelských sfér

V prvom rade sa zamerať na likvidáciu génov na nežiaduce ukladanie toxínov v tele. Kúpte si hrušky, vyberte z nich jadierka, nasekajte ich na drobné kúsky a to všetky z jednej hrušky. Zalejte 1 dcl vlastného moču. Do tohto roztoku namočte kus handry, vyžmýkajte a prikladajte na telo postupne. Terapia trvá asi 10 minút. Nechať to na tele. Zrealizovať asi 10 krát po dobu 2 mesiacov.

Vždy na druhý deň po tejto terapii natierať telo propolisom. Do 2 dcl vody dáte 4-5 kvapiek propolisu (kúpite v lekárni). Zamiešajte, natrite na telo a osprchujte.

Touto liečbou upravíme poškodený gén na ukladanie toxínov a nabehneme na klasický geriatrický program pekne do radu. Nejasnosti konzultujte.

Pridaj komentár