Chcela by som Vás poprosiť o vypracovanie bakteriálneho profilu. Pred tromi týždňami som si dala spraviť testy, ktoré zistili že mám zvýšené množstvo kvasiniek a testy na chlamýdie boli hraničné. Vopred veľmi pekne ďakujem.

Som rád, že ste sa rozhodli dať do poriadku a bojovať za dlhovekosť a život bez chorôb. Program ste prerušili a nedotiahli až na úroveň bunkového jadra. Zároveň ste získali „darček“ od osoby, ktorá je doslova nosič mikroorganizmov a vírusov, ktoré získal od žien, v ňom sa nemôžu prejaviť, no u vás sa prejavili naplno.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku ako u 40 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta sú ganglie štítnej žľazy. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Bunkové jadrá nedostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočnú životnosť a rizikovosť. Orgániky v bunkách drobné zmeny. V chromozómoch je gén, ktorý podporuje onkologické ochorenie a gén na samoničenie jadier buniek.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav ako u 50 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dostatočná životnosť. Orgániky sú v dobrej kondícii. Bunkové jadro dostatočná životnosť. Mitochondriálne jadro nedostatočná životnosť. Gény v chromozómoch to isté ako u neurónoch.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo neobkreslilo pankreas. Stupeň chorobnosti je 40, čo je rané štádium chorobnosti. Nežiaduce vírusy útočiace a prenikajúce do buniek v tejto oblasti. Epitelové bunky dostatočná životnosť. Bunkové jadro 20 ročná životnosť. Mitochondriálne jadro žiadna životnosť. Orgániky vo vnútri buniek tvarové zmeny. Gény v chromozómoch to isté ako u neurónoch.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50, čo je rané štádium chorobnosti. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy, ktoré ste získali od inej osoby. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú vitálne. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá žiadna životnosť a rizikovosť. Gény v chromozómoch to isté ako u neurónoch.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesto nie je. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky neporiadok a chaos. Orgániky v bunkách majú drobné tvarové zmeny. Bunkové jadrá 10 ročná životnosť. Mitochondriálne jadrá riziková oblasť. Gény v chromozómoch to isté ako u neurónoch.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Vírusy hlboko prenikajúce až dovnútra buniek. Silná aktivita. Epitelové bunky dostatočná životnosť. Orgániky v bunkách poškodené. Bunkové jadrá dostatočná životnosť 100 rokov. Mitochondriálne jadro je poškodené. Gény v chromozómoch to isté ako u neurónoch.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Zase vírusy a baktérie, ktoré silne a vo veľkom počte prenikli do buniek. Epitelové bunky slabá životnosť. Orgániky v bunkách vzorové. Bunkové jadrá 40 ročná životnosť. Mitochondriálne jadrá rizikovosť. Gény v chromozómoch to isté ako u neurónoch a ešte gén na poškodzovanie orgánikov v bunkách. Ďalší gén na devastáciu srdcového svalu.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto je maternica a podbrušie. Stav orgánov ako u 40 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky majú všade dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú poškodzované všade. Bunkové jadrá všade dobrá životnosť. Mitochondriálne jadrá nedostatočná životnosť, poškodenia a rizikovosť. Bunkové jadrá sú slabé v srdci. Gény v chromozómoch to isté ako u neurónoch. Gény v chromozómoch srdca sú agresívnejšie ako ostatné nevhodné gény.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: bohužiaľ, klesli ste na 100 užitočných látok z tukových buniek, mali ste predtým 100 000 látok. Všade eldorádo vírusov a tukové bunky sa zúrivo bránia. Modifikácie sa postupne uvoľňujú.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita za udržanie štandardného bunkového prostredia je v poriadku. Imunita voči mikroorganizmom je totálne nedostatočná. Momentálne nefungujúca. Všade mikrobiálny chaos a neporiadok. Ešte sú to pudy v brušnom mozgu ochotné liečiť aj alternatívne. Všade mikroorganizmy od blízkej osoby. Prenos cez sliny. Nie je na škodu absolvovať vyšetrenie od imunológa.

Geriatrická liečba cez pudy
Prikladať na telo kus kamennej soli. 4 krát obísť celé telo za 2 mesiace. Ísť do dubového lesa, odhrabať lístie, položiť na zem kusy plátna 50×50 cm. Pobúchať rukou a zobrať domov. Poukladať na telo aspoň 3 dni po sebe. Absolvujte silnú masáž celého tela 1-2 krát. Musíte z nej mať pocit, že ste celá polámaná. Vhodná je aj liečba u imunológa.

Pridaj komentár