Stále mám problémy s baktériami v tele. Veľmi nerada užívam antibiotiká a práve mi lekárka predpísala ďalšiu dávku a neviem, ako by som sa vyhla ich užívaniu. Radšej by som podstúpila nejakú prírodnú liečbu. Ak by ste mi vedeli poradiť, bola by som veľmi rada.

Požiadali ste ma, aby som nahliadol hlbšie vešteckým odhadom, čo sa deje vo vašich bunkách so zameraním na nežiaduce mikroorganizmy. Pokiaľ je chuť, môžeme sa pokúsiť dať aj túto oblasť do poriadku. Buď absolvujete imunologické vyšetrenie a razantnejšie liečby, alebo sa budete dávať do poriadku alternatívne.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá majú životnosť 40 rokov. Mitochondriálne jadrá majú životnosť 100 rokov. Stav génov v chromozómoch – je tu gén, ktorý podporuje nežiaduce mikroorganizmy v tele a blokuje imunitné reakcie.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú mierne poškodené. Bunkové jadrá majú nedostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú dostatočnú životnosť. Stav génov v chromozómoch – je tu gén, ktorý podporuje nežiaduce mikroorganizmy v tele.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú silné. Bunkové jadrá majú životnosť 100 rokov. Mitochondriálne jadrá majú nedostatočnú životnosť a rizikovosť. Gény v chromozómoch obsahujú gén na blokáciu imunitného systému.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá majú nedostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú nedostatočnú životnosť. Gény v chromozómoch obsahujú gén pre nežiaduce mikroorganizmy a roztoče na tele.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú mierne pozmenené. Bunkové jadrá majú nedostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú slabú životnosť. Celkovo nežiaduci vývoj k poškodeniam. Gény v chromozómoch obsahujú gén pre nežiaduce mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v bunkách sú značne poškodené a rizikovosť. Bunkové jadrá majú slabú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú nedostatočnú životnosť. Celkovo nežiaduce genetické zmeny 20 – 40%, čo treba riešiť. Dá sa to riešiť zvnútra. Gény v chromozómoch majú zase nesprávne reakcie na mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Epitelové bunky majú slabú životnosť. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú nedostatočnú životnosť. Nežiaduce genetické zmeny na 10%. Gény v chromozómoch majú znovu nesprávne reakcie na mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť až na pľúcny epitel. Orgániky v bunkách sú v poriadku až na oblasť pľúc a mechúra, tu sú rozbité s nežiaducim vývojom. Bunkové jadrá majú dostatočnú životnosť. Mitochondriálne jadrá majú všade nežiaduci vývoj a treba riešiť. Nežiaduce genetické zmeny na 10%. Gény v chromozómoch ako všade aj tu majú nesprávne reakcie na mikroorganizmy. Pľúcne gény sú zamerané na devastáciu pľúcnych buniek.

Geriatrická diagnostika imunitná: celková imunita voči mikroorganizmom je dostatočne vysoká. Nepreniká však do pľúc a oblasti mechúra. Lymfatické uzliny a biele krvinky pracujú dostatočne. Imunitná pamäť je nedostatočná a nezachytáva niektoré nežiaduce mikroorganizmy, ktoré sa dostanú do tela. Najhoršie miesto výskytu nežiaducich mikroorganizmov je mechúr a kostná dreň všade. Celkovo sú v tele nežiaduce mikroorganizmy vírusového charakteru. Celková ochrana buniek na úrovni bunkových blán je nedostatočná. Bunkové jadrá sú chránené dobre. Mitochondriálne jadrá nie sú ochránené.

Celková liečba imunity cez pudy: pud sebazáchovy požaduje umývanie tela šťavami z čerstvého južného ovocia, za čajovú lyžičku do litra vody. Umyť telo 3-4 krát do týždňa, chvíľu počkať a osprchovať. Robte tak jeden mesiac. Pud teritoriálny požaduje u imunológa nasadiť ráznejšie liečby alebo užívať 2 mesiace Wobenzým jednu tabletku alebo rozdrviť jedno balenie, dať do vrecka a prikladať na telo hlavne do oblasti kĺbových spojov, pazuchy, podbrušia, ale aj na iné časti. Večer nechať na jednom mieste 10 minút pôsobiť a potom posunúť na iné miesto. 2 krát týždenne prikladať na telo čerstvé ihličie z ihličnanov. Asi za hrsť dať vždy čerstvé do plátenného vrecka a priložiť. Pud bunkový požaduje kúpele s pridaním soli, živice a ihličia, ktoré sa máčalo aspoň
5 hodín podrvené v 2 litroch vody. Realizovať 8 kúpeľov za 2 mesiace. Prikladať počas 2 mesiacov vrecko s kryštalickou soľou do umývačiek a podobne. Kontrola o 2 mesiace.

Pridaj komentár