Oceňujem, že tak dôsledne pracujete na geriatrickom programe a už budete mať definitívne otvorené pudy v brušnom mozgu pre trvalú liečbu organizmu (predošlý profil B 257). Tak isto sa budujú vo všetkých 6. neurónových oblastiach. Teraz treba podoťahovať nežiaduce genetické zmeny v rôznych oblastiach tela. Oceňujem, že ste sa trvalo vzdali jedenia mäsa a nahradili ho sójou. Bude vhodné prejsť na prísnu vegetariánsku stravu bez sóje. Vo vašom prípade majú stravovacie návyky významnú úlohu. V tele bežia mimoriadne vhodné genetické zmeny a to hlavne navyšovanie oblastí, ktoré pomáhajú hypofýze produkovať dostatok chemických látok.

Geriatrická diagnostika kože: všetko v poriadku z hľadiska buniek a vnútorných štruktúr buniek až na úroveň molekulárnych štruktúr.

Geriatrická diagnostika tukových buniek: nepriaznivý vývoj vo vnútri buniek možno zaznamenať v prednej časti rúk, hrude a nôh. Oblasť brucha je pod aktívnou liečbou, chrbát vykazuje nesprávne bunkové zmeny v oblasti lopatiek. Oblasť krížov vykazuje všetko v norme. Kyvadlo neobkreslilo bunky v oblasti rúk a hrude spredu a zozadu. Bunkové blany v poriadku. Orgániky v bunkách usilujú nasávať tuk. Chromozómy v poriadku, génové retiazky extrémne potočené a treba riešiť. Génové sekvencie v poriadku. Molekulárna úroveň: rozpadané guličky. LIEČBA: počas spánku mať pri sebe paličku z dreva obalenú alobalom. Oblasť brucha vrecko zeleného čaju. Celkovo zvýšenie spaľovania tuku. Z alobalu spravte guľu a do stredu dajte kúsok mäsa. Držať v chladničke. Na noc dávať blízko tela.

Geriatrická diagnostika svalov: stav buniek nosných, hladkých a kostrových svalov je v poriadku. Stav srdcového svalu a buniek je vynikajúci. Žalúdočný sval zlé tendencie vo vnútri buniek. Bunkové blany izolované. Orgániky zošúverené. Chromozómy zmenili pozície. Génové retiazky zauzlované. Génové sekvencie v poriadku. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: do alobalu dať balený med v igelitovom vrecku. V noci mať pri sebe.

Geriatrická diagnostika neurónových oblastí: stav buniek je v požadovanej norme.

Geriatrická diagnostika pankreasu: stav štruktúr v bunkách vykazuje nevhodné tendencie. Chromozómy sa nevhodne preskupili. Génové retiazky uvoľnené. Génové sekvencie stabilné. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: ako v prípade svalov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: stav buniek kostnej drene je štandardný.

Geriatrická diagnostika lymfatického systému: stav buniek je štandardný.

Geriatrická diagnostika hormonálnych žliaz: stav buniek je štandardný.

Geriatrická diagnostika kostí a zubov: nevhodné zmeny vo vnútri kostných buniek a buniek zubov. Orgániky produkujú nevhodné látky. Chromozómy sa nevhodne preskupili. Génové retiazky potočené. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: do alobalu dať kúsky chlpov, nechtov a kože. Dávať na noc na telo.

Geriatrická diagnostika nervový systém: v hornej časti nervovej sústavy bunky v poriadku. V dolnej časti nevhodné zmeny vo vnútri nervových buniek. Molekulárna štruktúra: rozpadnuté guličky. LIEČBA: dovnútra alobalovej guličky zamotať drôt. Na noc dávať pri telo.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: stav vnútra buniek v norme.

Geriatrická tvorba vhodných modifikácií v tuku: všetky požadované modifikácie boli zrealizované, tukové bunky produkujú trvalo 10 miliónov užitočných látok do tela v objeme asi 100 l denne. Tieto látky odtekajú vhodne do tela z tukových buniek.

Geriatrická diagnostika vhodných genetických zmien v tele: v tele sa na viacerých miestach okostice a kostnej drene vytvorili náhrady za slabo fungujúcu detskú žľazu. Hypofýza pokračuje v budovaní ďalších náhrad v tele, vytvorila ďalších 5 oblastí. Pankreas pokračoval v tvorení náhrad v tele, dosiahol počet 8 oblastí. Vo svaloch sa vytvorili náhradné oblasti pre čistenie krvnej zložky. Čistiť krv pomáhajú aj upravené pľúcne bunky. Nervový systém posilňuje a vytvára nové nervové uzly a zahusťuje nervovú sústavu.

Geriatrická diagnostika orgánov: stav buniek vo vnútri orgánov je v norme.

Geriatrická diagnostika pudov v brušnom mozgu: pudové centrá v brušnom mozgu sú už natrvalo otvorené a nemožno ich odstaviť. Ďalšie centrá geriatrického programu sa budujú vo všetkých ďalších 5. neurónových centrách ako je veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, ganglie. Celkovo chromozómy prijali geriatrický program ako trvalý charakter. Treba pokračovať v utvrdzovaní tohto systému.

Geriatrická diagnostika stravovania: organizmus je pripravený prejsť zo sójovej a strukovinovej stravy na vegetariánsku surovú stravu. Nie je nutné vynechať varené bezmäsité jedlá. Pokiaľ si chcete udržať kondíciu, ktorá vám dovolí pracovať denne 16-18 hodín, treba stravu bez mäsa a sóje. Minimálne vajíčka, syry a jogurty.

Pridaj komentár