Chcela by som vás požiadať o vyhotovenie nového aktuálneho zdravotného profilu. Chcem si dávať svoje zdravie postupne do poriadku a pokračovať v ozdravných terapiách. Všetky doporučené terapie som absolvovala v predpísanom počte a rozsahu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil, ako si vediete pri ozdravení organizmu (predošlý profil (B 152). Správy sú povzbudzujúce a prvé kolo ste zvládli dobre. No musíme ísť hlbšie do organizmu a liečiť aj vnútro buniek. To bude druhé kolo liečby, kde je veľa čo naprávať. Verme, že aj túto úroveň si dáte do poriadku.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo neurónové oblasti obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa začal dobre starať o tieto oblasti. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Chromozómové oblasti sú toxikované nežiaducimi látkami a treba vyčistiť. Génová rovina v poriadku, ale cítiť toxické látky aj v tejto oblasti.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta zostali s trvalo poškodenými bunkami. Epitelové bunky okolo nervstva sú ešte rozpadané a treba riešiť. Bunkové blany sú ešte slabé a treba riešiť. Orgániky v bunkách v poriadku. Chromozómy v bunkách sú slabé a nedostatočná vitalita. Treba riešiť. Génová rovina: gény na poškodzovanie organizmu a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa vzorne stará. Epitelové bunky sú rozpadané. Bunkové blany veľmi slabé. Orgániky poškodené. Chromozómy slabo aktívne. Génová línia: veľa poškodených sekvencií génov a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav kostnej drene ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmu sa začal dobre starať o túto oblasť. Epitelové bunky sú rozpadané. Bunkové blany majú dobrú kondíciu. Orgániky sú znetvorené a poškodené. Chromozómová úroveň je veľmi slabá a krehká. Treba posilniť. Génová rovina v poriadku. Ale ešte zostali nežiaduce vírusy aj v tejto hĺbke organizmu a treba poupratovať. Dcérske bunky z buniek kostnej drene sú slabé, bunkové blany oslabené. Chromozómy natrhané a slabé, orgániky poškodené, génová rovina poškodené sekvencie a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby a treba zlepšiť. Epitelové bunky rozpadané. Bunkové blany výskyt toxických látok. Orgániky zdeformované a uložené toxíny. Chromozómy veľmi slabé a tvary pootáčané. Génové sekvencie majú veľa poškodení a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo túto oblasť v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa začal starať dobre o túto oblasť, čo je výrazné zlepšenie. Epitelové bunky sú poškodené a treba riešiť. Bunkové blany veľmi slabučké. Orgániky poškodené a zakrpatené, treba riešiť. Chromozómy v poriadku. Génová úroveň: v sekvenciách mnoho poškodení a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto je hypofýza a ešte slabá produkcia hormónov. Ostatné hormonálne žľazy sa polepšili. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa začal lepšie starať o túto oblasť tela. Epitelové bunky sú poškodené. Bunkové blany sú v poriadku. Orgániky sa reparujú. Chromozómy sú slabučké a bez života. Génová rovina: veľa poškodených sekvencií a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto je koža. Organizmu sa začal starať o orgány tela. Epitelové bunky poškodené. Bunkové blany slabé. Orgániky v bunkách v poriadku. V pečeni toxické látky na úrovni vnútra buniek. Chromozómy veľmi slabé a pasívne. Génová rovina je čistá.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tu ste sa činili dobre a tukové bunky začali produkovať 10 000 užitočných látok, čo je povzbudivé. Objavili sa modifikácie dlhé pásy a budeme podporovať navyšovanie ďalších užitočných látok do tela.

Geriatrická diagnostika imunitná: organizmus sa dobre vysporiadal s mikroorganizmami v tele a to najhoršie upratal. Výkonnosť imunitného systému budeme riešiť cez liečbu kostnej drene.

Geriatrická diagnostika pudov: aj tu si vediete dobre a všetky 4 pudy prenikajú do tela a majú čo obnovovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.